Рідкі шпалери Біопласт: інструкція з роботи

За останні роки одним з найпопулярніших будівельних матеріалів для оздоблення стін стала декоративна штукатурка. Це унікальний за складом матеріал, який вражає своїм розкішним виглядом, відмінними експлуатаційними характеристиками і прийнятною ціною. Найбільш стійкими і довговічними вважаються рідкі шпалери фірми Біопласт, інструкцію з роботи з якими буде наведено нижче. У нашому Інтернет-магазині ви можете підібрати собі відповідний відтінок матеріалу, а також замовити його за доступною ціною з доставкою у будь-який куточок країни.

Основні етапи підготовки та застосування шовкової штукатурки:

  1. Рідкі шпалери Bioplast продаються у вигляді сухої суміші з целюлози, текстильних волокон і КМЦ з додаванням глітера. Щоб надати їм потрібної консистенції та почати роботу, необхідно замочити суху масу в теплій воді. Кількість води зазначено в інструкції на заводській упаковці, але зазвичай це не більше 6 літрів на кілограм матеріалу. До пластикової ємності налийте теплу воду, спочатку всипте туди блискітки і лише потім — рідкі шпалери Біопласт. Краще робити заміс на одну стіну в 1 ємності, щоб уникнути розбіжності відтінків. Ретельно перемішайте все руками, щоб уникнути утворення грудочок. Далі залиште настоюватися на 6–10 годин. В інструкції рекомендують залишити масу щонайменше на 12 годин. Зауважимо, що якщо вам на кімнату необхідно декілька пакетів матеріалу, тоді їх слід змішувати в одній ємності, щоб уникнути різного відтінку.
  2. Після того, як маса набубнявіє і стане пластичною, її можна наносити на поверхню. Але слід обов'язково підготувати стіну, щоб рідкі шпалери Біопласт прекрасно закріпилися і не відшаровувалися. Для цього потрібно покрити стіну стартовою шпаклівкою і обробити ґрунтом щонайменше двічі. При цьому кожен шар повинен добре просохнути. Шпаклівка має пористу, нерівну поверхню і сприяє тому, що декоративна штукатурка краще триматиметься на поверхні.
  3. Шовкову штукатурку Bioplast наносять спеціальним пластиковим шпателем з рівною поверхнею. Масу беруть невеликими порціями і рівненько наносять на стіну, розгладжуючи шпателем, щоб досягти товщини не більш 1–2 мм. Починати необхідно з верхнього кута кімнати і працювати, поки всю стіну не буде оздоблено. Щоб було легше наносити матеріал, шпатель можна злегка змочити у воді. Не варто сильно затирати шпалери, адже текстильні волокна занадто ніжні, і такі рухи можуть пошкодити їхню структуру
  4. Просушування декоративної штукатурки. Цей процес проходить у природних умовах, єдине, що можна зробити, — це відкрити вікна і двері, тоді цей етап можна буде завершити швидше.

Дотримуючись інструкції, ви самостійно зможете зробити ремонтні роботи і прикрасити стіни цим оригінальним матеріалом.

 

Ще ніхто не залишив коментар до запису.
Написати відгук
Приймаємо замовлення