Ціна

Фільтрувати
Фільтрувати
  • Знижка
  • Новинка
  • Колір
  • Матеріал
  • Імпортні
  • Витрата
  • Фактура
Фільтрувати
Від 20 грн за м²
Безкоштовна доставка
від 1500 грн
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Торгівельні марки

Фільтр
Показувати: Список /Сітка
Рідкі шпалери всіх торгових марок

Популярність рідких шпалер, незалежно від їхньої вартості, постійно зростає. Новий облицювальний матеріал застосовують для обробки стін будь-яких приміщень. Використовуючи інші оздоблювальні матеріали, неможливо створити такого досконалого і оригінального ефекту. Дизайнери, у розпорядженні яких є рідкі шпалери, не обмежують свою фантазію. За допомогою такої незвичайної штукатурки створюються різні малюнки, різноманітні абстракції для офісів, коридорів та інших приміщень, казкові і мультяшні герої для дитячих кімнат, цілі панно для спалень і віталень. Шовкова декоративна штукатурка не лише виглядає чудово, вона також має високі якісні характеристики.

Альтернатива традиційним оздоблювальним матеріалам

Для оздоблення стін будь-яких приміщень найчастіше використовують шпалери. Також цей традиційний облицювальний матеріал нерідко застосовують для декорування стель. Але існує багато інтер'єрних елементів, які обклеювати паперовими шпалерами недоречно і практично неможливо. Папір не підходить для оздоблення камінів, арок, колон, ванних кімнат та інших приміщень з підвищеною вологістю та постійними коливаннями температури. Термін і умови експлуатації звичайних шпалер на кухні досить низькі, тому в її обробці частіше використовують плитку і штукатурку. У той самий час плитку неможливо використовувати для декорування колон, а штукатурка не відрізняється зовнішньою привабливістю.

Традиційні оздоблювальні матеріали можуть бути використані не у всіх випадках, і коли на ринках почало з'являтися нове інноваційне покриття, воно швидко піднялося на пік популярності. Рідкі шпалери, що мають більше подібних рис із декоративною штукатуркою і практично нічого спільного з паперовими шпалерами, крім того, що використовуються для покриття стін і стель, характеризуються відмінними якостями. Крім чудових властивостей, вони добре лягають на нерівні стіни і приховують дефекти поверхонь. Зовнішній вигляд приміщень, у яких використовувалися такі шпалери, чудовий, оскільки стіни і стелі виглядають так, ніби вони обтягнуті шовком.

Особливості шовкової декоративної штукатурки

Рідкі шпалери являють собою порошок у пакетах, який розводять водою і наносять на поверхні шпателем або іншими інструментами, як декоративна штукатурка. В основні сухої суміші шпалер — натуральні целюлозні волокна і сполучні речовини. Тому цей матеріал характеризується високою екологічністю і відсутністю запаху.

Рідкі шпалери випускаються різної фактури у широкій гамі кольорів, вони також відрізняються своїм складом та іншими характеристиками. За структурою розрізняють гладкі та рельєфні рідкі шпалери, а за складом покриття ділитися на три основні види:

  1. Шовкові.
  2. Целюлозні.
  3. Шовково-целюлозні.

Найпрестижнішими шпалерами є колекції оригінального покриття, що складаються з натуральних шовкових волокон. Вони максимально стійкі до зносу і не вигоряють на сонці. Шовкові шпалери підкреслюють вишуканість вітальні і будь-якої іншої кімнати. Для декорування коридорів і спальні можна використовувати целюлозні рідкі шпалери або «золоту середину» серед видів рідких шпалер — шовково-целюлозні шпалери. Матеріал, що складається з целюлози, відмінно заповнює дрібні щілини і утримує тепло. З огляду на його нешкідливість, теплоізоляційні властивості і можливість здійснення дрібного ремонту шпалери з целюлози стали досконалим варіантом для обробки дитячих кімнат.

Українські рідкі шпалери за низькою ціною. Всі фірми.

Широке різноманіття рідких шпалер спричинене не лише наявністю різних їх видів, але і безліччю виробників унікального покриття, які вносять свої зміни до складу при виготовленні продукції. Тому шпалери різних виробників можуть відрізнятися за якістю, пропорціями приготування суміші, часом висихання на поверхні та іншими особливостями.

 

Вигравайте круті подарунки