Ціна

Фільтрувати
Фільтрувати
 • Колір
 • Матеріал
 • Витрата
Фільтрувати
Від 20 грн за м²
Безкоштовна доставка
від 1500 грн
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Рідкі шпалери Юрскі

Фільтр
Показувати: Список /Сітка
Рідкі шпалери Юрскі

Рідкі шпалери Юрскі

ТМ Юрскі — це рідкі шпалери вітчизняного виробництва (місто Луцьк), відмінною рисою яких є короткий час підготовки матеріалу (1–2 години).

Лише у нашому магазині Ви можете купити рідкі шпалери Yurski за цінами заводу. При замовленні товару на 1300 грн і більше Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ!

Рідкі шпалери — це суміш натуральних екологічних волокон целюлози, бавовни, гліттера, шовку, вовни, акрилу, клейового компонента та інших декоративних добавок. Це безшовне натуральне покриття, яке має тепло-і звукоізоляційні властивості. Рідкі шпалери Юрські створять комфорт з оригінальним яскравим візерунком або малюнком. Залежно від складу і зовнішнього вигляду, продукція ділиться на типи. Широка гама відтінків вирішує такі складні завдання як створення на стінах малюнків, картин, панно тощо.

Переваги оздоблювального матеріалу:

 1. Простота в нанесенні, підготовці і знятті шпалер.
 2.  Антистатичність (не притягають пил).
 3.  Безшовність.
 4. Можливість експлуатації у вологих приміщеннях після покриття лаком.
 5. Абсолютна пожежна безпека і екологічність.
 6. Ремонтопридатність локальних пошкоджень.
 7. Приховують нерівності стін і кутів.
 8. Тепло- та шумоізоляція.
 9. Можна наносити на труби і батареї, як профілактика появи іржі.
 10. Вони не електризується і не притягують пил, їх легко пилососити під час прибирання (непотужний режим, не більше 1 разу на день), вони регулюють рівень вологості у приміщенні, вбираючи зайву вологу.

Інструкція до рідких шпалер

Наносимо ТМ Yursky лише на суху, чисту, білу поверхню без сторонніх плям. Зняти старі шпалери, побілку, вапно тощо. Вирівняти шпаклівкою, штукатуркою і заґрунтувати ґрунтом з КВАРЦОВОГО ПІСКУ.

Предмети з металу і дерева необхідно обробити олійною фарбою.

Підготовка шпалер:

Висипати суху суміш із пакета у пластмасовий таз, розпорошити і розподілити суміш (пластифікатор) рівномірно по всьому об'єму. Налити загальну кількість ХОЛОДНОЇ води у співвідношенні 6–7 літрів води на 1 пачку і одразу перемішати вручну, щоб пластифікатор не збився у згустки, потім міксером перемішати ще раз, щоб кольорові добавки рівномірно розподілилися в масі. Залишити замочену суміш на 1–2 години (можна і більше). Потім замішану масу ще раз перемішати.

Нанесення шовкової штукатурки

Витрати пакета ТМ Юрскі: 3–4 кв.м (залежить від рівності поверхні). Не можна частково замішувати пакет. На кожну стіну нанесення слід змішувати окремо необхідну кількість шпалер, які покриють її цілком від кута до кута, оскільки можливі малі колірні коливання різних партій. Після того, як закінчили покривати одну поверхню, а замішані шпалери залишилися, додати їх до наступного замісу після процесу замочування.

Готову суміш рідких шпалер наносять пластиковою теркою, рівномірно покриваючи поверхню шаром 1–2 мм. Терка повинна знаходитись під кутом 10–15 градусів (орієнтовно на великий палець).

Температура повітря при нанесенні повинна бути мінімум +10...+15 °С.

Час сушіння рідких шпалер Юрскі

Висихання залежить від температури і рівня вологості повітря. Зазвичай шпалери повністю сохнуть 2–3 дні. Рекомендовано провітрювати приміщення!

Примітка:

 1. Маса кожного пакета становить 1 кг.
 2. Кожна серія може бути як із блиском, так і без нього, колір блискіток теж можна міняти.
 3. Серії «Бегонія» і «Гортензія» потребують попередньої підготовки стін (вирівнювання, шпаклювання). Всі інші типи не потребують такої підготовки.
 4. Рекомендуємо також попередньо проґрунтувати поверхню білою кварцовою ґрунтовкою.
 5. Наносити рекомендовано пластмасовою гладилкою з м'якого пластику (під «короїд»).
 6. Серія Yursky «Кактус» наноситься металевою теркою.
Вигравайте круті подарунки