Запрошуємо до вигідної співпраці в організації продажу рідких шпалер!

Цей оздоблювальний матеріал останніми роками набув широкої популярності і почав користуватися широким попитом у споживачів. Найкраще співвідношення ціна-якість, порівняно з іншими оздоблювальними матеріалами, вивело рідкі шпалери на високий рівень продажів і зробило вигідним товаром. Не роблячи фінансових вкладень, використовуючи наші можливості, вже багато підприємливих людей роблять бізнес і отримують свій гідний дохід.

Ми пропонуємо співпрацю з продажу рідких шпалер магазинам, професіоналам будівельно-оздоблювальних робіт, великим і маленьким будівельним компаніям, дизайнерським студіям, проектно-будівельним організаціям, майстрам з нанесення рідких шпалер і будь-яких інших матеріалів, ентузіастам і просто підприємливим людям!

Маючи під рукою такий товар, як рідкі шпалери, можна відчувати себе стабільно і впевнено. Використовуйте переваги рідких шпалер, позитивні відгуки і гарантовану якість для розширення свого бізнесу і збільшення доходів. Будуйте свій бізнес і купуйте рідкі шпалери оптом. З нами Ви станете успішними!

Стати дистриб'ютором рідких шпалер

Необхідно придбати каталоги зі зразками рідких шпалер і зробити перше замовлення за роздрібною ціною. Після цього дистриб'юторам надається право купувати рідкі шпалери за оптовою ціною, незалежно від об'єму.

У нашій особі Ви отримаєте:

  • вигідного і надійного партнера;
  • фактичний доступ до понад 1000 видів продукції;
  • розвиток у бізнесі;
  • можливість оцінити практичність, гідність та естетичні якості рідких шпалер.

Дистриб'юторська знижка поширюється на такі торгові марки:

  1. Біопласт
  2. Ліміл
  3. Юрскі
  4. Сілк Пластер
  5. Екобарви
Вигравайте круті подарунки