Ціна

Фільтрувати
Фільтрувати
 • Знижка
 • Колір
 • Матеріал
 • Витрата
 • Фактура
Фільтрувати
Від 20 грн за м²
Напряму від виробника
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Рідкі шпалери Біопласт

Фільтр
Показувати: Список /Сітка
Рідкі шпалери Біопласт

Рідкі шпалери Біопласт (Bioplast)

 • відправки у той самий день по буднях (за умови замовлення до 11:00) будь-яким перевізником;
 • післяплата, оплата на карту (на вибір покупця).

ТМ Біопласт — текстильна штукатурка (мокрі шпалери) нового часу, виробник ТОВ «Дінатекс». Вона використовується для стін, стелі та складних поверхонь (арки, труби колони тощо). У будь-яких дизайнерських концепціях такий матеріал знайде своє застосування.

Таке покриття відмінно впорається з дизайном інтер'єру житлового або комерційного характеру. Понад 300 кольорів Біопласт допоможуть вибрати і купити саме Ваші рідкі шпалери, а їхня ціна є додатковою перевагою над іншими видами оздоблення.

У матеріалі використовуються:

 1. Целюлоза (похідна деревообробної промисловості).
 2. Текстильні волокна — нитки, отримані в результаті переробки штучного шовку.
 3. З'єднувальним інгредієнтом є КМЦ, карбоксиметилцелюлоза. Він швидко набухає і має хороші зклеювальні якості.
 4. Різні елементи декору.

Властивості рідких шпалер Bioplast

 • Простота в роботі з рідкими шпалерами — додати води, перемішати руками, розгладити кельмою по поверхні.
 • Відсутність будь-яких швів — наносити однорідною в'язкою масою.
 • Теплоізоляція та поглинання шуму — утримують тепло, а також поглинають звук.
 • Морозостійкість — не піддаються деформації при зниженні температури.
 • Фінішні властивості — приховують нерівності і маленькі тріщини.
 • Антистатичність — мінімальний електростатичний заряд, тому не притягує пил.
 • Паропроникність — не перешкоджає і вбирає повітря.
 • Ремонтопридатність — заміна будь-якої ділянки потребує небагато часу та зусиль.
 • Ціни на продукцію з каталогу Біопласт у нашому магазині є невисокою. Зауважимо, що покриття широко відомі як серед будівельників, так і дизайнерів.

Текстильні волокна у складі РШ роблять матеріал надзвичайно м'яким. Що ж до кольорів та фактур, то з 160 варіантів рідких шпалер Біопласт Ви зможете з легкістю підібрати і придбати індивідуальне рішення за прийнятною ціною.

Реалізуємо декоративну шовкову штукатурку преміум-класу з глітером.

Короткий огляд продукції Біопласт

Фахівці заводу ось уже понад десять років щодня  працюють для того, щоб тисячі покупців мали можливість із зручністю отримати консультацію, вибрати і придбати оздоблювальний матеріал високої якості.

Кольори жидких шпалер Біопласт задовольнять покупців з найрізноманітнішими критеріями вибору: колірними, фактурними, експлуатаційними і, звичайно ж, ціновими вимогами.

Контроль якості та сертифікація

Шовкова штукатурка для стін не має будь-яких обмежень для використання в житлових або громадських приміщеннях, для будь-якого будинку, дачі, квартири, балкона. Найважливішими в асортименті є висока санітарна безпека продукції, екологічність і суворий контроль її якості. Це неодноразово підтверджувалося свідоцтвами українських сертифікованих державних лабораторій (в тому числі СЕС) та європейським сертифікатом безпеки продукції CE.

У 2017 році вийшов 4-й каталог рідких шпалер Bioplast за ціною виробника від 20 грн/м2. Він зібрав все найкраще за доступною ціною: недорогі екологічні матеріали, найбільш затребувані кольори та відтінки, новітні розробки у сфері текстильної промисловості. Він представлений п'ятнадцятьма пастельними тонами від ванільного до світло-молочного. Також наш покупець зрадіє економочності нової колекції. Однієї упаковки вистачить на 4,5–5 квадратних метрів. Але не забувайте стежити за шаром нанесення. Він повинен становити 1–2 мм.

P.S. Можливо, Ви шукали «рідкі обої Біопласт» або «рідкі (мокрі) шпалери Біопласт» — наша стаття надає інформацію за цими запитами. Для консультації українською мовою напишіть нам у чат у правому нижньому кутку, у віконце синього кольору.

Приймаємо замовлення