Питання – відповідь щодо рідких шпалер

Як я можу купити рідкі шпалери?

Все дуже просто. Оберіть товар, що сподобався, натисніть кнопку «Купити», далі «Оформити замовлення», введіть свій телефон і натисніть «Підтвердити замовлення». Альтернативними способами є: дзвінок на один з телефонів у шапці сайту, замовлення дзвінка в правому кутку сторінки сайту або написати нам у чат підтримки в правому нижньому кутку (синє вікно).

Чи можуть відрізнятися шпалери з одним артикулом, але з різною датою випуску?

Ні. Відрізняються лише за номером партії, зазначеній на пакеті. Можна змішувати при замочуванні різні партії, ретельно перемішувати і використовувати в одному приміщенні. При нанесенні продукції різних партій по черзі можуть виникати незначні візуальні відмінності. Тому якщо Вам попалися шпалери з різних партій — замочувати їх необхідно спільно, тоді відмінностей в кольорі і фактурі виникати не буде.

Чи можна наносити шпалери на дерево, ДСП, ДВП, OSB?

Ні. Можлива поява плям. Лише при хорошій ізоляції такої поверхні можна уникнути негативного результату. Потрібен професійний підхід. Добре зарекомендував себе в цих варіантах ґрунт Ceresit ST 16 як гідроізолятор, до складу якого входить абразивна крихта. При цьому досягається дуже хороше зчеплення з поверхнею.

Який ґрунт рекомендується застосовувати?

Для підготовки поверхні використовується ґрунт глибокого проникнення акриловий білий або безбарвний. Необхідно проконсультуватися з виробником, щоб після висихання ґрунт не пожовтів. Ґрунт продається на нашому сайті.

Чи можна покривати лаком?

Ми не рекомендуємо цього робити, оскільки шпалери не будуть ремонтопридатними, не триматимуть тепло і не поглинатимуть звук. Якщо Ви все-таки вирішили покривати нашу продукцію лаком, то спочатку необхідно обробити шпалери акриловим ґрунтом, а потім, після висихання, — акриловим лаком.

Чи можна наносити на штукатурену поверхню?

Ні. Через штукатурку рідкі шпалери «витягнуть» цементний пил, бруд, іржу. Лише шпаклювати і ґрунтувати поверхню.

Чи можна мити?

Ні. Ділянка шпалер, яку було забруднено, необхідно вирізати канцелярським ножем, краї суміжних ділянок змочити водою, почекати, поки вбереться волога, а потім приготовлену суміш нових рідких шпалер нанести шпателем на порожню ділянку.

Можна використовувати пилосос?

Так, але використання пилососа не є обов'язковим, тому що наша продукція є антистатичною і не притягує пил. Рекомендуємо виставляти мінімальну потужність пилососа.

Чи потрібна фінішна шпаклівка при підготовці основи?

Не обов'язково. Достатньо стартової. Шорсткості на поверхні полегшать процес нанесення і покращать зчеплення.

Чи можна поєднувати різні види шпалер?

З'єднувати в теорії можна, але який відтінок і колір в результаті буде отримано — невідомо. Рекомендуємо вибирати готовий відтінок без ризику для Вашого ремонту.

Чи є екологічними барвники, які використовуються в рідких шпалерах?

Барвники не входять до складу рідких шпалер. Забарвлення досягаються шляхом змішування штучного шовку, який використовується в текстильній промисловості.

Як поводяться рідкі шпалери при попаданні води (наприклад, «затопили» сусіди?)

Рідкі шпалери вберуть у себе воду і через певний період (треба дати їм висохнути) набудуть колишнього вигляду.

Як поводяться шпалери при механічних пошкодженнях? Якщо їх подряпали домашні тварини?

Ділянка шпалер, яку було пошкоджено, необхідно змочити водою, почекати, поки вбереться волога, а потім розгладити її пластикової теркою.

Чи відповідають дійсності норми витрати, зазначені в таблиці?

Всі норми відповідають реальним витратам..

Витрата може збільшиться при: додаванні меншої кількості води, вкрай нерівній поверхні, за рахунок більшої кількості кутів, неретельного нанесення, збільшення товщини шару, що наноситься.


Чи можна замочувати більше або менше рекомендованого в інструкції часу?

Шпалери можна замочувати більше 8 годин. Наприклад, Ви можете підготувати матеріал ввечері, а наносити вже вранці.

При замочуванні в теплій воді час замочування може бути МЕНШИМ, ніж рекомендований в інструкції, — 8 годин (4–6 годин) — це залежить від обсягу замочуваної продукції. У будь-якому випадку, перед нанесенням рекомендується трохи перемішати шпалери вручну, так можна відчути, чи досягла суміш потрібної консистенції. Якщо покупець працює з продукцією вперше, то все ж краще діяти відповідно до рекомендації або залишивши шпалери настоюватися на ніч, не забувши прикрити ємність.


Хочу поклеїти шпалерами грубу, температура приблизно 50 градусів. Які мені можна клеїти шпалери, щоб не пожовкли?

Ви можете наносити шпалери дев'ятисотої ТМ Біопласт серії (901-941), окрім 911, 912, 913, 914, 915.

Порадьте ґрунтовку під рідкі шпалери. Цегляний будинок, стіни поштукатурені, старі шпалери здерті, поштукатурені фінішною шпаклівкою.

Поверхня повинна бути прошпакльована стартом (його не зашкурюйте) і проґрунтована ґрунтом на акриловій основі білого кольору або безбарвним, глибокого проникнення. Наприклад, Ceresit СТ 17 Super. УВАГА! Звичайний ґрунт «Ceresit СТ17» після нанесення на поверхню жовтіє, і його застосування є неприпустимим.

Є готове рішення — фірмовий ґрунт для рідких шпалер.

а Ceresit СТ 17 Super — безбарвний ґрунт, який підходить для роботи з рідкими шпалерами. Однак існує маса ґрунтів інших виробників, які так само можна застосовувати. Слід звернути особливу увагу на те, що для того, щоб уникнути проступання іржавих плям, металеві предмети повинні бути видалені з поверхні, що покривається, або ретельно зафарбовані олійною емаллю.

Також поверхню НЕ потрібно зашкурювати наждачним папером, шорсткість поверхні тільки полегшить нанесення шпалер (у цьому плані для підготовки поверхні відмінно підходить ґрунт-фарба «Сeresit CT 16», з кварцовою крихтою, для рідких шпалер це один з найкращих варіантів ґрунту при підготовці поверхні).


Чи можна наносити шпалери в приміщеннях, де взимку може бути мінусова температура? Наприклад, веранда!

Рідкі шпалери всіх фірм не бояться перепадів температури і є морозостійкими. Тому їх можна наносити на веранді. Головне, щоб не було прямого контакту з навколишнім середовищем (на них не лив дощ і не падав сніг).

Чи можна використовувати рідкі шпалери у ванній?

Так, ви можете купити рідкі шпалери у ванну, проте наносити їх потрібно таким чином, щоб не було прямого попадання струменів води на них.

Чи можна застосовувати для нанесення рідких шпалер терку з нержавійки?

Не рекомендується. Найбільш доцільним для нанесення рідких шпалер інструментом є пластикова терка (шпатель). Пластик не має гострих країв і не такий слизький, як метал.

Як і скільки потрібно перемішувати суміш після замочування?

Суху суміш потрібно перемішувати з водою вручну до отримання однорідної маси без згустків клею і сухих фрагментів.

Чи можна змішувати вміст упаковок для отримання нового забарвлення?

Так. Але Ви повинні враховувати, що дуже складно спрогнозувати результат. Самі по собі рідкі шпалери будь-якого артикулу складаються з поєднуваних один з одним компонентів. Фактура і колір отриманого результату не гарантований і може не відповідати очікуванням.

Чи можна клеїти рідкими шпалерами стелі?

Так. Рідкі шпалери наносяться на будь-яку поверхню — стіни, стелі, криволінійні поверхні, колони, арки, сфери. Оптимальні варіанти: арт.011, 941 и 966.

Як правильно висушити невикористані шпалери, що залишилися?

Залишки рідких шпалер сушимо так: тонким шаром (2–3 см) викладаємо їх на поліетилен і залишаємо до повного висихання. Після цього висушені шпалери складаємо в пакет і зберігаємо в сухому місці.

Чи можна наносити вологі шпалери на листи Osb?

Так. Деревостружечні плити, фанеру та інші матеріали деревного походження необхідно обробити гідроізолюючим ґрунтом «Акваблок» (концентрат), не розбавляючи водою. Після висихання поверхню необхідно покрити білою водоемульсійною фарбою. Потім можна наносити рідкі шпалери.

Чи можна придбати блискітки окремо для інших номерів шпалер?

Так. Ви можете замовити блиск через наш сайт

Чи можна клеїти плінтус на рідкі шпалери?

Не рекомендується. Рідкі шпалери краще наносити тоді, коли вже повністю закріплені і встановлені всі елементи дизайну поверхні. У тому числі і стельові плінтуси.

Чи можливо наносити рідкі шпалери на стіну, що нагрівається?

Так. Ви можете наносити рідкі шпалери на поверхню, яка нагрівається до 60–70 °С без втрати властивостей і зовнішнього вигляду.

Ви можете вибрати для такого використання будь-який артикул ТМ Біопласт з 901 по 941 (крім 911, 912, 913, 914, 915).


Чи можна замочити 10 пакетів в одну ємність?

Так. Рідкі шпалери взагалі рекомендується використовувати з одного замісу. Якщо у Вас є необхідних розмірів ємність і Ви зможете перемішати суміш з водою вручну — звичайно, замочуйте разом. Це поширюється на всю продукцію ТМ Біопласт.

Вигравайте круті подарунки