Статті про рідкі шпалери
Виробники рідких шпалер Останні декілька років рідкі шпалери неймовірно популярні. 
 
 
 
 
Як зробити малюнок рідкими шпалерами Перш за все, слід підготувати стіну до обробки і приготувати необхідний інструмент, зокрема валик, шпатель, акрилову терку, за необхідності — пістолет-розпилювач. 
 
 
 
 
Нюанси створення нових колірних рішень У споживачів рідких шпалер є можливість створити свій унікальний колір, щоб оформлення стін і стель у їхньому будинку було найбільш оригінальним і неповторним. 
 
 
 
 
Рідкі шпалери в дитячій кімнаті До створення інтер’єру дитячої кімнати завжди потрібно підходити серйозно. 
 
 
 
 
Хочете оновити оздоблення стін, але немає бажання возитися з паперовими рулонами? Є альтернатива: нанесіть рідкі шпалери. 
 
 
 
 
Як зняти рідкі шпалери? Найлегший спосіб зняти рідкі шпалери — розмочити їх водою. 
 
 
 
 
Рідкі шпалери у спальні Стіни вашої кімнати просто потребують обробки рідкими шпалерами, якщо ви бажаєте, щоб вони після ремонту виглядали дивовижно. 
 
 
 
 
Рідкі шпалери у передпокої На сьогоднішній день найпоширенішим фінішним оздобленням, яке користується популярністю серед споживачів, є рідкі шпалери. 
 
 
 
 
Як дізнатися, скільки повинні сохнути рідкі шпалери Останнім часом практично кожна третя людина, яка вирішила провести ремонтні роботи у будинку, використовує новий оздоблювальний матеріал — шовкову штукатурку. 
 
 
 
 
Оздоблення туалету рідкими шпалерами Використання рідких шпалер у туалеті дозволяє не просто прикрасити це невелике приміщення, але і зробити його інтер’єр оригінальним. 
 
 
 
 
Плюси і мінуси рідких шпалер Популярним і затребуваним матеріалом для фінішної обробки поверхонь є рідкі шпалери. 
 
 
 
 
Рідкі шпалери у ванних кімнатах і кухнях Чому при оздобленні приміщень більшість споживачів зупиняє свій вибір на рідких шпалерах? На це питання відповісти дуже просто. 
 
 
 
 
Ремонт пошкоджених рідких шпалер Однією з унікальних характеристик рідких шпалер, на відміну від інших декоративних штукатурок, є ремонтопридатність. 
 
 
 
 
Жовті плями на рідких шпалерах Найчастіше нам невідомо, які будівельні матеріали використовувалися при будівництві старих будинків. 
 
 
 
 
Підготовка стін під рідкі шпалери Рідкі шпалери за своєю текстурою і процесом нанесення на поверхню дуже схожі на декоративну штукатурку. 
 
 
 
 
Ідеї оформлення інтер’єру рідкими шпалерами Оздоблення поверхні, якою б вона не була, завжди помітне. 
 
 
 
 
Вологостійкі шпалери Нині все більшої популярності набувають рідкі шпалери. 
 
 
 
 
Внутрішня декоративна штукатурка для стін Практично кожна людина, яка планує ремонтні роботи в будинку, хоче спробувати щось новеньке в оздобленні приміщень. 
 
 
 
 
Правила зберігання рідких шпалер  Важливе питання, яке цікавить багатьох споживачів, — це правила зберігання рідких шпалер у розведеному і сухому вигляді. 
 
 
 
 
Вибір ґрунту під рідкі шпалери Оскільки зараз усе більшої популярності набувають новомодні рідкі шпалери (подивитися вартість),потрібно все-таки вивчити нюанси, які ви будете враховувати під час вибору матеріалу і робочого процесу. 
 
 
 
 
Show:
Sort by:

Статті про рідкі шпалери

Для більшості людей словосполучення «рідкі шпалери» — це незрозумілий термін. Адже вони не розуміють, як звичні паперові шпалери можуть мати рідку консистенцію. Насправді це специфічний оздоблювальний матеріал, до складу якого входять текстильні волокна, спеціальний клей і целюлоза. Він реалізується у вигляді сухої суміші в кілограмових поліетиленових пакетах, розводиться водою, а після нанесення на поверхню і повного висихання перетворюється на своєрідні шпалери, але без стиків і швів. Наноситься матеріал як звичайна штукатурка, але має теплу і ніжну фактуру. У розділі «Рідкі шпалери статті» Ви можете детально прочитати, як готувати робочу суміш, а також дізнатися правила її нанесення.

У блозі про рідких шпалерах висвітлені такі якості шовкової штукатурки:

  1. Легкість і зручність у використанні. Їх не потрібно нарізати, як звичайні шпалери, вони не вимагають особливої ​​підготовки, головне — правильно розвести згідно інструкції та залишити на деякий час для набухання. Щоб детально дізнатися про процес приготування робочої суміші, відвідайте наш блог, де фахівці все докладно розповідають.
  2.  Можливість створювати на стіні незвичайні картини і справжні шедеври.
  3. Величезний асортимент моделей, де кожен може підібрати потрібний колір і текстуру матеріалу.
  4. Висока ремонтопридатність. У будь-який час можна замінити забруднену ділянку штукатурки, акуратно знявши старий шар (попередньо намочивши) і нанести новий.
  5.  Відмінна шумо- і звукоізоляція. Вони не збирають пил, м'які на дотик, надають кімнаті особливий стиль інтер'єру.
Літня акція з 5 призами до 31.07