Статті про рідкі шпалери
Плюси і мінуси рідких шпалер Популярним і затребуваним матеріалом для фінішної обробки поверхонь є рідкі шпалери. 
 
 
 
 
Виробники рідких шпалер Останні декілька років рідкі шпалери неймовірно популярні. 
 
 
 
 
Рідкі шпалери в дитячій кімнаті До створення інтер’єру дитячої кімнати завжди потрібно підходити серйозно. 
 
 
 
 
Наклеювання рідких шпалер на дачі Ремонт на дачі значно відрізняється від ремонту у квартирі, що розташована в місті. 
 
 
 
 
Хочете оновити оздоблення стін, але немає бажання возитися з паперовими рулонами? Є альтернатива: нанесіть рідкі шпалери. 
 
 
 
 
Витрати однієї упаковки рідких шпалер З рідкими шпалерами, на відміну від паперових, можна сміливо експериментувати. 
 
 
 
 
Рідкі шпалери у спальні Стіни вашої кімнати просто потребують обробки рідкими шпалерами, якщо ви бажаєте, щоб вони після ремонту виглядали дивовижно. 
 
 
 
 
Нанесення рідких шпалер на гіпсокартон Гіпсокартон — це матеріал, який найчастіше використовується в будівельних роботах для швидкого і якісного вирівнювання поверхонь. 
 
 
 
 
Ідеї оформлення інтер’єру рідкими шпалерами Оздоблення поверхні, якою б вона не була, завжди помітне. 
 
 
 
 
Нанесення рідких шпалер на нерівні стіни Багато сучасних людей використовують у дизайні інтер’єру свого будинку або квартири різноманітні архітектурні елементи, міжкімнатні арки, каміни та колони. 
 
 
 
 
Рідкі шпалери у передпокої На сьогоднішній день найпоширенішим фінішним оздобленням, яке користується популярністю серед споживачів, є рідкі шпалери. 
 
 
 
 
Як дізнатися, скільки повинні сохнути рідкі шпалери Останнім часом практично кожна третя людина, яка вирішила провести ремонтні роботи у будинку, використовує новий оздоблювальний матеріал — шовкову штукатурку. 
 
 
 
 
На скільки годин замочувати рідкі шпалери Щоб надати кімнаті приємного зовнішнього вигляду, підкреслити інтер’єр неповторним акцентом у вигляді розкішного настінного покриття, останнім часом часто використовують шовкову штукатурку. 
 
 
 
 
Поради щодо догляду за рідкими шпалерами Шовкова штукатурка — це чудовий оздоблювальний матеріал, який надає приміщенню сучасного, стильного і дивовижного вигляду. 
 
 
 
 
Витрата рідких шпалер на 1 метр  Даний вид шовкової штукатурки кардинально відрізняється від звичайного рулонного настінного покриття. 
 
 
 
 
Рідкі шпалери для вітальні Вітальня — це душа будь-якої квартири або будинку. 
 
 
 
 
Як зробити малюнок рідкими шпалерами Перш за все, слід підготувати стіну до обробки і приготувати необхідний інструмент, зокрема валик, шпатель, пластикову терку, за необхідності — пістолет-розпилювач. 
 
 
 
 
Як нанести рідкі шпалери на стелю Оздоблення та інтер’єр приміщення необхідно планувати заздалегідь. 
 
 
 
 
Жовті плями на рідких шпалерах Найчастіше нам невідомо, які будівельні матеріали використовувалися при будівництві старих будинків. 
 
 
 
 
Ремонт пошкоджених рідких шпалер Однією з унікальних характеристик рідких шпалер, на відміну від інших декоративних штукатурок, є ремонтопридатність. 
 
 
 
 
Show:
Sort by:

Статті про рідкі шпалери

Для більшості людей словосполучення «рідкі шпалери» — це незрозумілий термін. Адже вони не розуміють, як звичні паперові шпалери можуть мати рідку консистенцію. Насправді це специфічний оздоблювальний матеріал, до складу якого входять текстильні волокна, спеціальний клей і целюлоза. Він реалізується у вигляді сухої суміші в кілограмових поліетиленових пакетах, розводиться водою, а після нанесення на поверхню і повного висихання перетворюється на своєрідні шпалери, але без стиків і швів. Наноситься матеріал як звичайна штукатурка, але має теплу і ніжну фактуру. У розділі «Рідкі шпалери статті» Ви можете детально прочитати, як готувати робочу суміш, а також дізнатися правила її нанесення.

У блозі про рідких шпалерах висвітлені такі якості шовкової штукатурки:

  1. Легкість і зручність у використанні. Їх не потрібно нарізати, як звичайні шпалери, вони не вимагають особливої ​​підготовки, головне — правильно розвести згідно інструкції та залишити на деякий час для набухання. Щоб детально дізнатися про процес приготування робочої суміші, відвідайте наш блог, де фахівці все докладно розповідають.
  2.  Можливість створювати на стіні незвичайні картини і справжні шедеври.
  3. Величезний асортимент моделей, де кожен може підібрати потрібний колір і текстуру матеріалу.
  4. Висока ремонтопридатність. У будь-який час можна замінити забруднену ділянку штукатурки, акуратно знявши старий шар (попередньо намочивши) і нанести новий.
  5.  Відмінна шумо- і звукоізоляція. Вони не збирають пил, м'які на дотик, надають кімнаті особливий стиль інтер'єру.
Вигравайте круті подарунки