Ціна

Фільтрувати
Фільтрувати
 • Колір
Фільтрувати
Від 20 грн за м²
Напряму від виробника
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Рідкі шпалери Новий-Тон

Фільтр
Показувати: Список /Сітка

ТМ Новий-Тон — це рідкі шпалери українського виробника, які вийшли на ринок відносно нещодавно. Проте їхня популярність невпинно зростає, адже цей матеріал вдало поєднує чудову якість, простоту використання та прийнятну вартість.

Рекомендації з підготовки поверхні

 1. Перш за все необхідно позбутися старого покриття. Слід ретельно очистити поверхню від шпалер, фарби або побілки. Якщо штукатурка під старим покриттям втратила свою міцність і обсипається, вона непридатна для подальшого використання, і її також слід зняти.
 2. Видалити з поверхні пил і бруд, наприклад, за допомогою пилососа. Обов'язково видалити жирні плями, якщо вони є.
 3. Якщо спостерігаються значні нерівності та перепади, поверхню потрібно вирівняти. Всі тріщини потрібно зашпаклювати. Що рівніша робоча поверхня, то менша витрата рідких шпалер очікує вас у майбутньому.
 4. Металеві елементи, на які потраплять рідкі шпалери, можуть викликати появу «іржавих» плям, тому їх потрібно витягти. Якщо це неможливо, можна покрити їх алкідною емаллю або масляною фарбою.
 5. Тепер можна переходити до ґрунтовки поверхні. У першу чергу наноситься гідроізоляція, щоб волога не проникала всередину стін. Потім, після її висихання, наносять кварц-ґрунт для збільшення зчеплення рідких шпалер з робочою поверхнею.

Дотримання всіх наведених вище рекомендацій допоможе максимально якісно підготувати поверхню до нанесення рідких шпалер, що збільшить термін служби покриття і забезпечить збереження його зовнішнього вигляду на довгі роки.

Підготовка окремих типів поверхні

 • Гіпсокартон — один з найпопулярніших будівельних матеріалів для вирівнювання поверхні. Він значно спрощує подальше оздоблення, проте необхідно дотримуватися деяких правил. Шурупи, на які кріпляться листи, потрібно покрити олійною фарбою або шпаклівкою. Стики між листами ретельно зашпаклювати. Проґрунтувати всю поверхню, і лише потім наносити рідкі шпалери.
 • Дерево, ДСП, глина, метал — матеріали, які також досить часто виступають основою для нанесення рідких шпалер, наприклад, на дачі, балконі або в нежитлових приміщеннях. Така основа вимагає використання ґрунтовки у вигляді алкідної емалі, поєднаної з кварцовим піском.

Загальні рекомендації з підготовки рідких шпалер Новий-Тон

 • Суху суміш замішують у великій ємності, об’єм якої дозволяє підготувати суміш для покриття всієї стіни, декількох стін або всього приміщення.
 • Якщо після виконання певного обсягу роботи (нанесення рідких шпалер на всю стіну) у ємності залишився невикористаний матеріал, наступний заміс потрібно змішати з цим залишком і потім продовжити роботу.
 • За один раз замішують цілу кількість пакетів сухої суміші, адже всередині пакета складові (наприклад, кольоровий наповнювач або клейовий компонент) можуть розподілятися нерівномірно.
 • Перш ніж висипати суху суміш у воду, її потрібно добре струснути, щоб у розчині не утворилися грудочки.
 • Після приготування суміш зберігає свої властивості до 8 годин. Якщо з часом вона дещо загусла, можна додати в неї воду і перемішати, щоб вона знову стала еластичною.
 • Працюючи з рідкими шпалерами Новий-Тон, необхідно ознайомитися з інструкцією на упаковці і дотримуватися викладених у ній рекомендацій. Не варто залишати готову суміш на надмірно тривалий час (більше 72 годин), адже вона може стати непридатною.

Як приготувати матеріал із сухої суміші

Для замішування знадобиться велика чиста ємність, потрібна кількість сухої суміші та чиста вода. Додаткові пристрої для розмішування не знадобляться, адже матеріал розмішується вручну, щоб уникнути пошкодження його структури.

 1. У ємність для суміші налити третину від обсягу води, необхідної для замісу.
 2. Висипати потрібну кількість сухої суміші, попередньо її струснувши.
 3. Перемішати вручну, долити решту води і знову перемішати. Залишити для набухання на 15 хвилин.
 4. Повторно перемішати суміш. Якщо в ній відсутні грудочки, а консистенція нагадує густі вершки, це означає, що заміс виконано правильно.
 5. Після роботи з матеріалом інструменти і ємності легко миються звичайною водою: натуральний склад рідких шпалер Новий-Тон дозволяє не використовувати при цьому спеціальні миючі засоби.

Нанесення рідких шпалер

Наносити матеріал зручно за допомогою спеціальної терки з плоским робочим полотном і ручкою. Використовуючи терку, можна розподіляти суміш по поверхні рівномірним шаром. Під час роботи рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

 • Шпатель слід тримати під кутом до поверхні. Не потрібно занадто сильно натискати на інструмент, щоб не порушити фактуру матеріалу. Плавними рухами розподіляйте суміш по робочій поверхні, формуючи шар в 1–2 мм.
 • Наносити покриття на всю стіну або всю стелю рекомендується за один підхід, щоб виключити підсихання країв покриття на межі нанесення, які згодом буде важко вирівняти.
 • Покривши всю робочу поверхню, пройдіться по ній ще раз, розгладжуючи мокрою теркою. Це дозволить усунути нерівності, які могли залишитися під час нанесення, і зробити покриття ще більш рівномірним.

Як відбувається висихання

Після оздоблення рідкими шпалерами поверхня висихає самостійно. Додаткові заходи не потрібні, однак за бажанням можна прискорити цей процес, використовуючи нагрівальні прилади й активне провітрювання, в тому числі з протягом.

Поверхні повністю висихають протягом 1–2 діб. Слід врахувати, що поверхня може висихати нерівномірно, тому колір готового покриття рекомендується оцінювати лише після повного висихання.

Дрібний ремонт

Під час використання приміщення на покритті можуть з'являтися дрібні пошкодження — подряпини або плями, проте з рідкими шпалерами Новий-Тон немає про що турбуватися. Адже цей матеріал дозволяє виконати дрібний ремонт окремої ділянки покриття, після якого поверхня знову виглядатиме так, ніби вона щойно після ремонту.

Щоб мати таку можливість, потрібно зберегти залишки рідких шпалер після ремонту, підсушити їх і поклавши в пакет. Від подряпин не залишиться і сліду, і всі зусилля, витрачені на ремонт, не виявляться марними.

Як виконати дрібний ремонт забрудненої ділянки покриття:

 1. Розмочити водою пошкоджену ділянку.
 2. Розмочити необхідну кількість залишків рідких шпалер.
 3. Зняти пошкоджену ділянку шпателем.
 4. Нанести на її місце «запасний» матеріал.
 5. Розгладити і залишити для висихання.

Якщо на поверхні з'явилися подряпини, усунути їх ще простіше — достатньо розмочити ділянку і потім просто розгладити її.

Примітка. Ця інструкція стосується тільки рідких шпалер ТМ Новий-Тон. Вона містить загальні рекомендації і не є вичерпною. Повну інформацію про використання продукту див. на упаковці. Упаковка містить дрібні деталі і може становити загрозу для дітей.

РІДКІ ШПАЛЕРИ НОВИЙ-ТОН — ЯКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ І ДОСТУПНІСТЬ.

Приймаємо замовлення