Нанесення рідких шпалер

Пропонуємо послуги нанесення:

  • на стіни, балкони, стелі, колони, арки;
  • створення малюнків, панно, візерунків: втілення будь-яких задумів наших клієнтів!

Щоб нанести рідкі шпалери, Вам знадобляться інструменти.

Для зручної роботи і якісного результату використовуйте спеціальну пластикову терку із завуженим полотном.

Якщо Ви плануєте художнє оформлення рідкими шпалерами, без такої терки не обійтися, адже вона дозволяє контролювати гладкість і товщину покриття.

Для ремонту економ-варіанту достатньо звичайних інструментів: шпателя, пістолета-пульверизатора і кельма з теркою.

Процедура нанесення рідких шпалер абсолютно нескладна, мабуть, навіть простіша за шпатлювання. Необхідно набрати розчин, прикласти до поверхні та розтерти до товщини шару 2–3 мм. Як саме Ви наноситимете рідкі шпалери, залежить від Ваших цілей і властивостей суміші. Товщина покриття може змінюватися від 1–1,5 до 10–15 мм. І таким чином, шматочок за шматочком, ділянка за ділянкою наносяться рідкі шпалери. Адгезія у розчину досить висока, але, якщо розчин занадто густий, він погано прилипає до поверхні. У цьому випадку можна трохи розбавити суміш водою (до 1 л на порцію).

Терку в процесі роботи тримають під невеликим кутом — до 15 градусів в бік руху, не притискаючи усією поверхнею до оброблюваної стіни.

Сильно натискати не потрібно, легкими рухами з невеликим натисканням слід розтерти до кінцевої товщини шару. Від вправності та досвіду виконання залежить швидкість роботи та розміри заповнюваних ділянок. Для збільшення гладкості покриття, перш ніж наносити шпалери на наступну ділянку, пройдіться мокрою теркою по вже обробленій поверхні. Це дозволить видалити борозни та грудки.

Технологія нанесення передбачає обробку не тільки площини, а й кутів, а також елементів складної конфігурації. Якщо це кут, напрям руху терки повинен бути від кута. При роботі з вигнутими поверхнями вирівнювати матеріал слід від рельєфної деталі в потрібний бік. Це пов'язано з особливостями суміші: волокна «лягають» у бік руху інструмента.

Як наносити рідкі шпалери для досягнення візуального ефекту об’єму, спіралей, смуг? Використовуючи особливості розчину, можна не лише поєднувати кольори, а й створити незвичайний фоновий малюнок. Якщо умовно розділити поверхню на ділянки, потім розрівняти різні частини в різних напрямках, виходить фактурна текстура. Стримано і дуже витончено.

На завершення робіт. Коли нанесення рідких шпалер на робочу поверхню завершено, бажано змочити терку водою і пройтися по поверхні для згладжування нерівностей. Залишки суміші викидати не поспішайте. Після висихання можуть проявитися невеликі дефекти, для виправлення яких і стануть в пригоді залишки. При несподіваному пошкодженні поверхні під час використання також буде доречною невелика кількість рідких шпалер.

Щоб усунути пошкодження, змочіть шпалери, обережно приберіть старий шар і нанесіть новий. Зберігати готовий мокрий розчин можна в герметичній тарі (до 15 днів). Якщо після виконання всіх робіт залишилася велика кількість матеріалу, просушіть суміш, розсипавши на рівній поверхні. Коли знадобиться використовувати ці надлишки у майбутньому, просто додайте води.

Як наносити рідкі шпалери, ми вже розібралися. Слід пам'ятати, що цей матеріал не є повністю вологостійким. З цієї причини звичайні рідкі шпалери не використовують у душових і ванних кімнатах, в робочій зоні кухні, у місцях підвищеної вологості й тепла. Існують спеціалізовані розчини — волого- і теплостійкі. До їх складу включені додаткові компоненти. Технологія нанесення таких покриттів нічим не відрізняється від описаної вище.

Рідкі шпалери Біопласт наносяться дуже легко, тому для роботи з цим матеріалом Вам не знадобиться допомога майстра.

Стаття

PS: Використовуючи ці нехитрі правила, можна самостійно освіжити приміщення косметичним ремонтом, не звертаючись по допомогу до будівельників, і навіть підказати знайомим, як наносити рідкі шпалери.

Вигравайте круті подарунки