Нанесення рідких шпалер

Пропонуємо послуги нанесення:

  • на стіни; балкони; стелі; колони; арки;
  • створення малюнків, панно, візерунків: втілення будь-яких задумів наших клієнтів!

Щоб виконати роботу — рідкі шпалери нанесення — Вам будуть потрібні інструменти.

Найкращим варіантом, звичайно, є спеціальна терка — із завуженим полотном і, найчастіше, прозора, з пластику.

Для художнього оформлення рідкими шпалерами різних типів — спеціальна — найзручніша (можна контролювати гладкість і тон).

При економ-варіанті досить звичайних інструментів: шпателя, пістолета-пульверизатора і кельма з теркою.

Сама процедура — рідкі шпалери нанесення — абсолютно нескладна, мабуть, навіть простіша за шпатлювання: набрати розчин, прикласти до поверхні і розтерти до товщини шару 2–3 мм. Як наносити рідкі шпалери, залежить від Ваших цілей і властивостей суміші, товщина може змінюватися від 1–1,5 до 10–15 мм. І, таким чином, шматочок за шматочком, ділянка за ділянкою клеяться рідкі шпалери. Адгезія у розчину досить висока, але якщо розчин дуже густий, він погано прилипає до поверхні. У цьому випадку можна трохи розбавити водою (до 1 л на порцію).

Терку в процесі роботи тримають під невеликим кутом — до 15 градусів в сторону руху, не притискаючи усією поверхнею до оброблюваної стіни.

Тиснути не потрібно, легкими рухами з невеликим натисканням розтерти до кінцевої товщини шару. Від вправності та досвіду виконання залежить швидкість і розміри заповнюваних ділянок. Для підвищення гладкості, перш ніж наносити рідкі шпалери на наступну ділянку, доцільно мокрою теркою «пройтися» по попередньому шматку — так видаляються борозни і грудки.

Технологія операції — рідкі шпалери нанесення — припускає обробку не лише площини, а й кутів, а також елементів складної конфігурації. Якщо це кут — напрямок руху терки повинен бути від кута, розрівнювати слід від рельєфної деталі в потрібну сторону. Це пов'язано з особливостями суміші: волокна «лягають» у бік руху інструмента.

Як наносити рідкі шпалери для досягнення візуального ефекту об’єму, спіралей, смуг? Саме використовуючи переваги розчину. У рішеннях декору — рідкі шпалери нанесення — можна досягти незвичайного фонового малюнку (на додачу до різних колірних абстракцій). Якщо візуально розділити поверхню на ділянки, потім розрівнювати різні частини у різних напрямках — виходить фактурна текстура. Нерізкий, але дуже витончений вигляд.

На завершення робіт: рідкі шпалери нанесення — бажано змочити терку водою і пройтися по поверхні для згладжування нерівностей. Залишки суміші викидати не поспішайте. Після висихання можуть «проявитися» невеликі дефекти, для виправлення яких і стануть у пригоді залишки. При несподіваному пошкодженні поверхні в процесі використання також знадобиться невелика кількість рідких шпалер.

Для ліквідації пошкодження змочіть шпалери, обережно приберіть старий шар і нанесіть новий. Зберігати готовий мокрий розчин можна в герметичній тарі (до 15 днів). При великій кількості надлишків просушіть суміш, розсипавши на рівній поверхні. Для використання у майбутньому просто додайте води.

Як наносити рідкі шпалери, вже прояснили. Вони не є повністю вологостійкими. З цієї причини звичайні рідкі шпалери нанесення не виконують у душових і ванних кімнатах, у робочій зоні кухні, в місцях підвищеної вологості й тепла. Існують спеціалізовані розчини — волого- і теплостійкі. До їх складу включені додаткові компоненти. При цьому технологія нанесення нічим не відрізняється.

Рідкі шпалери Біопласт наносяться дуже легко, і Вам не буде потрібен майстер.

Стаття

PS: Використовуючи ці нехитрі правила, можна самостійно «освіжити» приміщення косметичним ремонтом, не звертаючись по допомогу до будівельників. І навіть підказати знайомим, як наносити рідкі шпалери.

Літня акція з 5 призами до 31.07