Як наносити рідкі шпалери

Перш ніж розпочинати ремонт, потрібно розібратися, що таке рідкі шпалери та як їх наносити. Рідкі шпалери — сучасний матеріал, який широко використовують для оздоблення приміщень, при цьому його можна наносити на найрізноманітніші поверхні. Як наносити рідкі шпалери, щоб максимально ефектно і практично оформити приміщення, ми розповімо далі.

Отже, як правильно наносити рідкі шпалери, якщо ви працюєте з цим матеріалом уперше?

По-перше, вам знадобляться деякі інструменти. Задля зручності під час роботи та отримання якісного результату використовуйте спеціальну пластикову терку з завуженим полотном. Якщо ви плануєте художнє оформлення рідкими шпалерами, без такої терки не обійтися, адже вона дозволяє контролювати рівність і товщину покриття.

Для ремонту економ-варіанту достатньо звичайних інструментів:

  • шпателя;
  • пістолета-пульверизатора;
  • кельма з теркою.

Крім того, знадобиться велика ємність для замішування матеріалу, адже готувати суміш бажано одразу для всієї робочої поверхні.

Як наносити шовкові рідкі шпалери, використовуючи тільки шпатель або терку, знають як досвідчені майстри, так і початківці. Завдання полягає в тому, щоб за допомогою цих інструментів нанести на робочу поверхню заздалегідь приготовану суміш. Як рідкі шпалери наносити, залежить від ваших цілей і властивостей суміші. Товщина покриття може варіювати від 1–1,5 до 10–15 мм. І таким чином, шматочок за шматочком, ділянка за ділянкою наносяться рідкі шпалери.

Розібравшись, що являють собою рідкі шпалери, як їх наносити і що для цього знадобиться, можна переходити до роботи. Однак якщо ви вирішите довірити роботу професіоналам і не турбуватися, як наносити рідкі шпалери, ціна цих робіт не стане для вас перешкодою, адже подібні роботи не вимагають спеціального спорядження і проводяться відносно швидко.

Нанесення рідких шпалер власноруч

Процедура нанесення рідких шпалер є відносно простою. З наших рекомендацій ви дізнаєтеся, як наносити рідкі шпалери власноруч, не звертаючись по допомогу до майстра.

  • Необхідно набрати підготовлений розчин, прикласти на поверхню і розтерти до товщини шару 2–3 мм. Терку в процесі роботи тримають під невеликим кутом — до 15 градусів в бік руху, не притискаючи плазом до оброблюваної поверхні.
  • Тиснути не потрібно, легкими рухами з невеликим натисканням слід розтерти до кінцевої товщини шару. Від вправності та досвіду виконання залежить швидкість роботи і розміри заповнюваних ділянок. Щоб покриття було більш гладким, перш ніж наносити рідкі шпалери власноруч на наступну ділянку, пройдіться мокрою теркою по обробленій поверхні. Це дозволить видалити борозни та грудки.
  • Технологія нанесення передбачає оздоблення не лише площин, а й кутів, а також елементів складної конфігурації. Якщо це кут, напрямок руху терки повинен бути від кута. Працюючи з вигнутими поверхнями, розрівнювати слід від рельєфної деталі в потрібну сторону. Це пов'язано з особливостями суміші: волокна «лягають» у бік руху інструмента.
  • Коли самостійне нанесення рідких шпалер на робочу поверхню завершено, бажано змочити терку водою і пройтися по поверхні для згладжування нерівностей.
  • Використовуючи ці нехитрі правила, можна самостійно освіжити приміщення косметичним ремонтом, не звертаючись по допомогу до будівельників, і навіть підказати знайомим, як наносити рідкі шпалери власноруч.

Используя эти нехитрые правила, можно самостоятельно освежить помещение косметическим ремонтом, не прибегая к помощи строителей, и даже подсказать знакомым, как наносить жидкие обои своими руками.

Відео нанесення рідких шпалер

Перш ніж переходити до практики, рекомендуємо подивитися відео, як наносити рідкі шпалери власноруч. З цього відео ви дізнаєтеся, як відбувається весь процес нанесення, що необхідно враховувати під час роботи і як зробити результат максимально естетичним і довговічним.

Як правильно наносити рідкі шпалери на стіни

Розпочинаючи роботу, багато початківців цікавляться, як правильно наносити рідкі шпалери на стіну. Це відносно нескладне завдання, яке буде під силу навіть тим, у кого обмаль досвіду в сфері ремонту.

Спочатку поверхню потрібно підготувати. Старе покриття (шпалери, фарбу, побілку) необхідно повністю зняти. Наносити рідкі шпалери на стіни, які не було повністю очищено від пилу, бруду або старого оздоблення, настійно не рекомендується, адже практичні та естетичні властивості такого покриття навряд чи потішать у майбутньому.

Також важливо виключити контакт рідких шпалер з металевими елементами, які можуть перебувати в стіні — капелюшками цвяхів, виступами, арматурою тощо. Якщо видалити такі елементи неможливо, їх потрібно покрити олійною фарбою. Лише після цього можна наносити рідкі шпалери на стіни, попередньо проґрунтувавши робочу поверхню.

Рекомендується наносити рідкі шпалери на всю стіну одразу, не залишаючи ділянок без оздоблення «на наступний раз», адже після висихання покриття вирівняти поверхню в місці стиковки буде досить складно.

Наочний приклад роботи з цим матеріалом дивіться в нашому відео, як наносити рідкі шпалери на стіну.

Нанесення рідких шпалер на стелю

 

Рідкі шпалери Біопласт відносяться до універсального матеріалу, що придатний для нанесення практично на всі типи поверхні — стіни, арки, отвори і навіть стелю.

Про те, як наносити рідкі шпалери на стелю, запитують багато наших покупців. І це не дивно, адже матеріал чудово підходить для оздоблення стелі:

  • формує цілісну рівну поверхню;
  • згодом матеріал не буде відклеюватися, як на місці стиків у випадку використання рулонних шпалер;
  • наносити рідкі шпалери на стелю значно зручніше, ніж морочитися з полотнами;
  • широкий вибір нейтральних відтінків для доповнення будь-якого інтер'єру;
  • оздоблення виглядає бездоганно навіть у місці кріплення люстри.

Наносити рідкі шпалери на стелю слід таким самим чином, як і на стіну. В першу чергу, потрібно демонтувати старе покриття. Очистивши і проґрунтувавши поверхню, переходьте до нанесення. За допомогою кельми зачерпніть невелику кількість робочої суміші і легкими розгладжувальними рухами нанесіть її на стелю. Товщина шару становить щонайбільше 1–2 мм. Сильно розтирати матеріал не потрібно, адже він може втратити свої властивості і гарний зовнішній вигляд. Нанести рідкі шпалери на стелю бажано за один підхід, що дозволить у майбутньому отримати рівне покриття рівномірного кольору.

Побачити, як наносити рідкі шпалери на стелю, ви можете в нашому відео.

Як наносити рідкі шпалери на нерівні стіни

Багато сучасних людей використовують у дизайні інтер'єру свого будинку або квартири різноманітні архітектурні елементи, міжкімнатні арки, каміни і колони. Це деталі класичного стилю, вони завжди безпрограшно виглядають у будь-якій кімнаті, будуть модними і надаватимуть квартирі оригінальності, вишуканості та розкоші. Рідкі шпалери — чудовий спосіб оздоблення подібних елементів. Нанести рідкі шпалери на нерівні стіни нескладно, адже завдяки їхній пластичності й еластичності суміш відмінно лягає поверхні будь-якої форми.

Нанесення рідких шпалер на гіпсокартон

На сегоднядний день гипсокартон очень часто используют в строительных работах для быстрого, доступного и качественного выравнивания поверхностей. Однако существуют некоторые нюансы, как наносить жидкие обои на гипсокартон, и о них важно помнить на всех этапах работы:Сьогодні гіпсокартон дуже часто використовують у будівельних роботах для швидкого, доступного і якісного вирівнювання поверхонь. Однак існують деякі нюанси, як наносити рідкі шпалери на гіпсокартон, і про них важливо пам'ятати на всіх етапах роботи:

  • Гіпсокартон кріпиться на стіни за допомогою металевих шурупів. Тому наносити рідкі шпалери на гіпсокартон можна лише після покриття головок шурупів олійною фарбою (для цього також можна використовувати шпаклівку).
  • Шпаклівка наноситься не тільки на стики, а й на поверхню листів.
  • Зашпакльовані стіни слід проґрунтувати білим або безбарвним ґрунтом щонайменше двічі, щоб наносити рідкі шпалери на гіпсокартон було зручно, а оздоблення протрималося на поверхні довгі роки.

Рідкі шпалери з малюнком

Творчий підхід до оздоблення стін рідкими шпалерами допоможе створити власний оригінальний дизайн, додавши в інтер'єр будь-яке зображення на свій смак. Особливо виграшно рідкі шпалери з малюнком виглядають у дитячій кімнаті, вітальні і спальні. Оберіть малюнок і перенесіть його на стіну за допомогою олівця. Потім акуратно наносьте суміш, формуючи промальовані контури шпателем. Робити це потрібно поетапно, щоб ділянки, які покриваються рідкими шпалерами за один раз, не стикалися одна з одною. Висохлі елементи можна заклеювати малярною стрічкою, щоб вони не забруднилися під час подальшої роботи. Рідкі шпалери з малюнком прикрасять будь-який інтер'єр і створять яскравий акцент. Експериментуйте з кольорами, фактурами і формами, і результат неодмінно вас потішить!

Стаття

Приймаємо замовлення