Ціна

Від 20 грн за м²
Безкоштовна доставка
від 1500 грн
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Шпатель

Фільтр
Показувати: Список /Сітка
Шпатель для рідких шпалер

Щоб максимально комфортно наносити шовкову штукатурку, використовується спеціальне пристосування — пластикова гладилка або шпатель. Це невеликий ручний інструмент з рівною і гладкою поверхнею, за допомогою якого зручно розрівнювати матеріал на стіні або стелі. Шпатель для рідких шпалер користується величезним попитом серед покупців, адже відрізняється компактними розмірами і низькою вартістю. Багато майстрів використовують його і для оздоблення стін декоративною штукатуркою.

Кельма виконана з органічного скла, повністю прозора, а це дозволяє контролювати процес нанесення і розподілу оздоблювального матеріалу по поверхні. Крім цього, вона ергономічна, чудово лягає в руку, таким виробом зручно працювати, рука не так сильно втомлюється. Терка представлена у двох універсальних розмірах.

Якщо ви вирішили самостійно робити ремонтні роботи, наносити шовкову штукатурку, тоді варто придбати пластиковий шпатель з доставкою на вашу адресу. Полутер високої якості дозволить навіть новачку в будівельній справі легко обробити будь-яку поверхню рідкими шпалерами.

Вигравайте круті подарунки