Відео про рідкі шпалери

Рідкі шпалери відео

Підготовчий етап перед проведенням ремонтних та оздоблювальних робіт не займає багато часу. Як правильно підготувати стіни для якісного нанесення шпалер:

- видаліть зі стін старі шпалери і їхні залишки за допомогою шпателя з гострими краями. Якщо не прибрати старі шпалери, вони вберуть у себе вологу, і рідкі шпалери відео відійдуть від стін після висихання;

- очистіть стіни від старої побілки, вона не є скріплюючим матеріалом;

- не використовуйте будівельні пристосування з металевими частинами. Наявність металу може викликати утворення іржі на поверхні шпалер. Іржа утворюється при взаємодії металу з водою і може з'явитися через деякий час після нанесення рідких шпалер;

- просушіть стіни. На підготовленій поверхні не повинно бути бруду і води;

- стіни повинні бути світлого, краще білого кольору, відповідати тону рідких шпалер;

- попередньо обробіть поверхню стін акриловим ґрунтом.

У процесі нанесення шпалер виділяється великий відсоток вологи, і зменшити вбирання вологи допоможе ідеально суха поверхня. Рідкі шпалери відео з докладним описом процесу підготовчих робіт можна побачити на нашому сайті.

Після закінчення підготовчих робіт наносимо рідкі шпалери відео.

Поверхню стін з бетону необхідно ретельно прошпаклювати. Якщо в процесі роботи на поверхні стін залишаться нерівності, це ніяк не відіб'ється на результаті нанесення рідких шпалер.  

На прошпакльовані стіни наноситься ґрунтовка білого кольору, яка проникає у шпаклівку і не дає утворитися волозі на поверхні.

Нанесіть ґрунтову пропитку. Використовуйте для роботи ґрунтову пропитку виробництва «Церезіт СТ 17 Супер».

Шар ґрунтової пропитки повинен повністю просохнути. Після висихання накладаються рідкі шпалери відео.

Стіни з гіпсокартону ґрунтуються і шпаклюються у два шари. Така техніка обробки дозволяє мінімізувати виникнення плям і нерівностей. Для глибокого проникнення і якісного зовнішнього вигляду використовуйте ґрунтовку бренда «Церезіт Ст 17 Super».

На поверхню стін, які виконані з фанери або іншого матеріалу, у складі якого є дерево, нанесіть гідроізолюючий ґрунт. Ґрунт розбавляють водою, використовуйте концентрацію 1:10. На поверхню, покриту водоемульсійною фарбою, накладаються рідкі шпалери відео. Стінні панелі, покриті фарбою, оглядаються на предмет здуття. Якщо такі дефекти є, проґрунтуйте поверхню.

- Пластикове відро наповніть водою 40–50 °С. Вміст упаковки висипте у ємність (на упаковці дивіться точне співвідношення води і сухої суміші).

- Розмішайте руками або міксером суміш, щоб не було грудочок.

- Настоюйте отриману суміш протягом 8 годин.

- Закрийте ємність кришкою або поліетиленом.

- Замочені шпалери можуть зберігатися без втрати вологості до 5 діб при температурі повітря 20 °С.

- Безпосередньо перед нанесенням на стіни перемішайте суміш.

- Наносьте рідкі шпалери відео від одного краю поверхні стіни до іншого, щоб не з'явилися сліди стиків. Якщо краї підсохли, їх можна змочити водою і розгладити теркою з пластику.

- Рідкі шпалери відео приймають форму стін, на які наносяться.

- Оптимальна товщина шару нанесення становить 1–2 мм. Товщина нанесення повинна бути рівномірною по всій поверхні, від цього залежить час висихання шпалер, близько 48 годин.

- Не розгладжуйте і не затирайте довго рідкі шпалери відео. Поверхня шпалер може деформуватися.

- Шпалери висихатимуть швидше, якщо погода буде сухою і спекотною.

Вигравайте подорож до Карпат до 31.12