Ціна

Фільтрувати
Фільтрувати
 • Новинка
 • Колір
Фільтрувати
Від 20 грн за м²
Безкоштовна доставка
від 1500 грн
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Рідкі шпалери Макс Колор

Фільтр
Показувати: Список /Сітка
Рідкі шпалери Макс Колор

ТМ Макс Колор – це перший український виробник рідких шпалер, який почав своє виробництво у 1998 році. Головною перевагою рідких шпалер Макс Колор є швидкість та легкість приготування робочої суміші – просто розводимо матеріал водою та через 5-10 хвилин наносимо на підготовану стіну. Макс Колор – це співвідношення ціни та якості перевірене часом.

Як підготувати поверхню до нанесення рідких шпалер Макс Колор

 1. Зняти старе покриття (шпалери, фарбу, побілку). Якщо штукатурка або шпаклівка обсипається, її також слід зняти.
 2. Вирівняти поверхню, усунувши вибоїни, ямки та перепади. Зашпаклювати тріщини. Рівна робоча поверхня допоможе мінімізувати витрати матеріалу.
 3. Видалити весь пил і бруд, ретельно висушити поверхню.
 4. Якщо на поверхні залишилися непокритими металеві елементи (цвяхи, арматура тощо), їх слід окремо обробити, наприклад, алкідною емаллю.
 5. Перейти до ґрунтування поверхні. Тип ґрунтовки залежить від того, з якого матеріалу виконана поверхня. Однак, у будь-якому випадку, слід нанести два шари ґрунтовки:
 • Гідроізоляція, яка допоможе запобігти проникненню вологи і загалом зміцнити поверхню.
 • Кварц-ґрунт (спеціальна суміш із додаванням кварцового піску) для збільшення зчеплення матеріалу з поверхнею і маскування залишкових дрібних нерівностей на робочій поверхні.

Після обробки ґрунтовкою та її висихання поверхня повинна мати однорідний колір без пропусків і нерівностей. Якісно підготовлена ​​основа — запорука довговічності та високих естетичних характеристик шпалео Макс Колор.

Особливості підготовки деяких видів поверхонь:

 • з дерева, ДСП, ДВП, глини і металу — у якості ґрунтовки використовувати алкідну емаль з додаванням кварцового піску;
 • з гіпсокартону — ретельно зашпаклювати стики та нерівності в місці кріплення шурупів;
 • поверхню з жирними плямами, залишками смоли, іржею — дуже ретельно очистити, щоб виключити можливість появи жовтих розводів або погіршення кольору готового покриття.

Підготовка рідких шпалер Макс Колор

 • Замішувати рідкі шпалери краще у великій ємності, у якій поміститься матеріал, достатній для виконання певної частини роботи (наприклад, покриття цілої стіни або невеликого приміщення).
 • Якщо після завершення певного етапу роботи у ємності залишилися невикористані рідкі шпалери, знову замішаний матеріал слід додати до залишку, перемішати і продовжити роботу.
 • Перш ніж замішувати матеріал, струсіть суху суміш, щоб уникнути утворення грудочок. Не замішуйте частину пакета, адже кольоровий наповнювач може розподілятися в пакеті сухої суміші нерівномірно.
 • Рідкі шпалери з різними номерами партії можна змішувати і використовувати разом (звісно, якщо в усьому іншому матеріал однаковий).
 • Після приготування суміш надовго зберігає свої властивості і залишається придатною для нанесення протягом близько 8 годин. Якщо суміш загусла або затверділа, можна додати в неї воду, і вона знову стане еластичною.
 • Не рекомендується замочувати рідкі шпалери «Макс Колор» протягом надмірно тривалого часу, наприклад, з вечора для використання вранці. Це може полягти за собою небажану зміну кольору і фактури матеріалу.
 • Якщо рідкі шпалери були замішані більше 3 діб тому, суміш стає непридатною і її використання є небажаним.

Приготування суміші Max Color

Перед початком роботи підготуйте необхідну кількість матеріалу для обробки всієї робочої поверхні. Також знадобиться велика чиста пластикова ємність і чиста вода кімнатної температури.

 1. Розрахуйте потрібний обсяг води для одного замісу. Налийте у ємність третину цього обсягу.
 2. Додайте суху суміш з пакета і перемішайте вручну. Не використовуйте міксери та інші пристрої, щоб не пошкодити текстуру матеріалу.
 3. Долийте воду, що залишилася, знову перемішайте і залиште на 15 хвилин для набухання.
 4. Знову перемішайте суміш. Можливо, буде потрібно ще трохи води — консистенція готової маси повинна нагадувати густі вершки.Якщо в суміші немає грудочок, вона не дуже густа і не дуже рідка, можна переходити до роботи.
 5. Після закінчення робіт ретельно вимийте весь інструмент і ємність холодною водою. Додавання будь-яких спеціальних засобів для очищення не потрібно, оскільки матеріал екологічний, не становить загрози для здоров'я і досить легко змивається.

Нанесення рідких шпалер Макс-Колор

Щоб зручно наносити рідкі шпалери на поверхню, знадобиться шпатель-терка з акрилу або пластику. Цей інструмент має зручну ручку і широке жорстке полотно для рівномірного розподілу суміші по поверхні. Рекомендації щодо роботи зі шпателем:

 • Тримайте шпатель під кутом до робочої поверхні, щоб при русі шпателем суміш витіснялася на поверхню, формуючи рівномірне покриття товщиною 1–2 мм. Не слід занадто сильно притискати шпатель, оскільки здавлювання матеріалу призведе до втрати рельєфної фактури покриття, а також, можливо, до збільшення витрати суміші.
 • Щоб готова поверхня мала рівний колір, потрібно за один підхід виконувати нанесення на всю площу від кута до кута (наприклад, всю стелю або всю стіну цілком). В іншому випадку краї покриття підсихають, і коли ви продовжите роботу з тієї ж стіною, місце, де «зустрінуться» висохлі рідкі шпалери зі свіженанесеними, може залишитися помітним і після висихання. Якщо все ж таки не вдалося нанести рідкі шпалери на всю поверхню, підсохлі краї на стіні необхідно розмочити, побризкавши водою з пульверизатора.
 • Завершивши роботу з поверхнею, огляньте покриття. На ньому не повинно бути пробілів, нерівностей, горбів тощо. Поки матеріал не висох, всі ці дефекти легко усунути, розправивши теркою. Також можна пройтися по всій поверхні вологим шпателем, щоб ще раз вирівняти покриття.

Висихання поверхні

 • Поверхня висихає без створення будь-яких спеціальних умов. Для цього достатньо температури навколишнього середовища.
 • На відміну від рулонних шпалер, рідкі шпалери не бояться протягів на етапі сушіння, тому можна відкривати вікна, щоб висихання відбувалося швидше.
 • Допускається використовувати нагрівальні прилади. Це значно прискорить процес виведення вологи з приміщення.
 • Повне висихання поверхні відбувається протягом 1–2 діб.

Як усунути пошкодження покриття шпалер Макс- Колор

 • Якщо на поверхні з'явилися незначні пошкодження (наприклад, подряпини), їх можна легко і швидко усунути. Потрібно розмочити пошкоджену ділянку, побризкавши з пульверизатора, і розгладити поверхню теркою.
 • Якщо пошкодження має велику площу, може знадобитися невелика кількість заздалегідь підготовлених рідких шпалер. Це можуть бути розмочені залишки суміші після ремонту. Розмочіть пошкоджену ділянку, нанесіть додатковий матеріал і розгладьте поверхню.
 • Після висихання поверхні покриття набуде первинного вигляду, ніби щойно після ремонту приміщення.
 • Щоб зняти покриття зі стіни повністю, його також потрібно розмочити і видалити за допомогою шпателя. Цей матеріал можна використовувати повторно, додавши трохи сухої суміші.

УВАГА!

 • Ця інструкція стосується лише рідких шпалер Макс Колор, характеристики і властивості яких відрізняються від представлених на ринку аналогів.
 • Інструкція є орієнтовною і носить характер рекомендацій. Вона не містить вичерпної інформації з урахуванням усіх можливих нюансів роботи з матеріалом.
 • Ознайомтеся з інструкцією перед початком роботи.
 • При правильному використанні рідкі шпалери Макс Колор не залишають відходів.
 • Упаковка виготовлена ​​з поліетилену і поліпропілену та містить дрібні деталі і може являти собою загрозу для дітей.
 • У разі виникнення запитань щодо утилізації пакувальних матеріалів, звертайтеся до центру переробки відходів у своєму регіоні. Належна утилізація відходів допомагає зменшити негативні наслідки для навколишнього середовища і здоров'я людини.

РІДКІ ШПАЛЕРИ МАКС КОЛОР — ВИШУКАНЕ ОЗДОБЛЕННЯ ЗА РОЗУМНОЮ ЦІНОЮ.

Чорна п`ятниця 22-30 листопада