Фото рідких шпалер

Переглянувши каталог, рідкі шпалери фото, Ви зможете належним чином оцінити переваги даного виду продукції та зробити правильний вибір. У представленому каталозі широкий вибір рідких шпалер різної фактури і відтінків.

Виглядають рідкі шпалери в інтер'єрі привабливо і розкішно. За допомогою шпалер можна швидко оновити будь-який інтер'єр. Унікальні властивості натуральних матеріалів, з яких виготовлені шпалери, роблять їх універсальними. Рідкі шпалери будуть мати гарний вигляд у вітальні, спальні, дитячій кімнаті або на кухні. Підходять шпалери для службових і офісних приміщень.

Як виглядають рідкі шпалери: фото

Рідкі шпалери фото можна побачити в неопалюваних приміщеннях і ванній кімнаті. Завдяки тому, що шпалери не вбирають вологу і запахи, їх використання не обмежене лише житловими будинками.

Як виглядають рідкі шпалери в упаковці (фото):Як виглядає розчин рідких шпалер, готових до нанесення (фото):

Які переваги дають рідкі шпалери в інтер'єрі:

  • Використання шпалер можливо в нестандартних ситуаціях, коли нерівність стін неможливо приховати. Шпалери використовуються під час декору колон, арок, ніш і виступів.
  • Безліч колірних варіацій дають можливість грати з лініями кольору і відтінками.
  • Рідкі шпалери фото виглядають ефектно і незвично.
  • У складі суміші для шпалер присутні лише натуральні інгредієнти — мармурова та гранітна крихта, слюда, водорості.
  • Шпалери мають санітарні та гігієнічні сертифікати якості.
  • Безпечні у використанні.
  • Для нанесення шпалер не потрібні особливі навички, досить точно слідувати інструкції, яка є на кожній упаковці.
  • Рідкі шпалери в інтер'єрі — це модно і незвично.

Після нанесення зовнішній вигляд рідких шпалер залежить від того, який декоративний наповнювач використовувався, і як багато його було в складі.

Фото целюлозних рідких шпалер (самий бюджетний варіант):

 
 
 


Фото шовкових рідких шпалер

(Коштують дорожче целюлозних мінімум в 1.5 рази, до складу входять подрібнені нитки шовку, які надають поверхні блиск):

 
 
 


Фото шовково-целюлозних рідких шпалер (містять і целюлозні, і шовкові волокна):

 
 
 


Перевагою рідких шпалер перед стандартними шпалерами є їх особлива еластичність. Якщо на стінах є тріщини і відколи, приховати їх можна лише за допомогою рідких шпалер. Для нанесення рідких шпалер необхідно просушити стіну і покрити ґрунтовкою. Після підготовчих робіт наносяться рідкі шпалери. Щоб збільшити термін служби шпалер і збільшити практичність, необхідно обробити поверхню шпалер після висихання спеціальним прозорим лаком. Шовкова, ворсиста поверхня рідких шпалер має естетичний вигляд.

Рідкі шпалери в інтер'єрі допомагають людині добре себе почувати і не хворіти. Виконані з екологічно чистих матеріалів, рідкі шпалери фото не несуть небезпеки для здоров'я і не стануть причиною алергії. Пориста структура шпалер дає можливість стінам «дихати», що важливо в сучасних реаліях.

Використовувати рідкі шпалери в інтер'єрі можна у ванній кімнаті та на кухні. Великим плюсом шпалер є стійкість до вологи і запахів. Покривши шпалери безбарвним лаком, Ви захистите їхню поверхню від проникнення вологи.

Фото того, як выглядають рідки шпалери в інтер'єрі:

Кухні:

 
 
 

Спальні:

 
 
 

Дитячій кімнаті:

 
 
 

Коридору:

 
 
 

Усі варіанти рідкі шпалери фото представлені в асортименті магазину. Декоративні рідкі шпалери в інтер'єрі мають безліч переваг. Час підготовки стін і нанесення шпалер не більший, ніж при обклеюванні стандартними шпалерами.

Багатьом покупцям подобається безшовна технологія нанесення шпалер. Після правильного нанесення рідких шпалер на стіни і стелю Ви не побачите швів і стиків, що позитивно впливає на зовнішній вигляд всього приміщення.

Фото малюнків рідкими шпалерами:

 
 
 Перш ніж зробити покупку, можна переглянути рідкі шпалери фото і зробити свій вибір. Служба підтримки відповість на всі запитання покупців і розповість про переваги рідких шпалер. Рідкі шпалери в інтер'єрі вже міцно увійшли в наше життя, все більша кількість людей віддає перевагу цьому виду обробки.

Шпалери набули широкого поширення у Європі та країнах СНД. Наявність якісного ремонту з використанням рідких шпалер — це комфорт і затишок. Використовуючи рідкі шпалери, Ви створите оригінальний інтер'єр у приміщенні та підкреслите всі його переваги.

Вигравайте круті подарунки