Політика безпеки

Інтернет-магазин рідких шпалер «ДомДом» здійснює свою діяльність на підставі чинного законодавства України. У процесі роботи ми використовуємо і обробляємо персональні дані клієнтів у рамках Закону «Про захист персональних даних». Усі надані дані, запитувані у процесі співпраці, надаються клієнтами виключно добровільно і використовуються відповідно до норм, визначеними даними законом.

Відвідування нашого сайту здійснюється Вами анонімно до моменту реєстрації на ньому. При здійсненні реєстрації Ви вносите дані, які у подальшому використовуються для оформлення замовлення. Персональною інформацією є ім'я та прізвище, номер контактного телефону, адреса, за якою буде здійснюватися доставка товару, адреса електронної пошти. Усі ці дані вказуються особою, яка реєструються, самостійно. Проводячи реєстрацію на нашому сайті, Ви за замовчуванням повинні надати свою згоду на обробку і використання Ваших персональних даних лише в цілях співпраці.

Інтернет магазин «ДомДом» гарантує нерозголошення Ваших даних. Ці дані використовуються виключно для здійснення зворотного зв'язку з Вами для уточнення деталей, пов'язаних з оформленням замовлення, і для своєчасної та точної його доставки. Адміністрація сайту залишає за собою право внесення змін до цього інформаційного документа згідно з нормами чинного законодавства України.

 

 

Вигравайте круті подарунки