Про підприємство

Інтернет-магазин рідких шпалер "ДомДом" співпрацює з усіма виробниками рідких шпалер в Україні. Завдяки тісним зв'язкам із постачальниками ми раді запропонувати рідкі шпалери за цінами заводу + безкоштовна доставка по Україні.

Наш колектив працює з даним продуктом з 2012 року. За цей час ми підготували понад 50 консультантів з рідких шпалер відомого бренда для таких магазинів як Епіцентр, Нова Лінія (посилання), Практікер, Олді тощо. А це понад 43 тисяч консультацій і така сама кількість майстер-класів.

Ми гарантуємо якість нашого продукту, безкоштовно консультуємо щодо вибору та підготовки рідких шпалер. Супроводжуємо Ваше замовлення аж до того моменту, коли рідкі шпалери висохли у Вас на стіні і тішать мешканців))

Також ми проводимо постійні акції, щоб підтримати інтерес клієнтів до нашого продукту.

Рідкі шпалери набули популярності в Україні зовсім нещодавно. Спочатку ця декоративна штукатурка завозилася до нас з-за кордону, і ціна на неї була досить високою для широкого використання.

У зв'язку з тим, що рідкі шпалери практично не виготовлялися на Україні, розвиток технологій і різноманіття видів цих матеріалів у цій сфері значно відстало від європейських країн. З появою торгової марки Біопласт, Сілк Пластер, Юрскі ринок України отримав якісний продукт, який за своїми технологічними показниками не поступається імпортним.

Важливим аспектом розвитку даної декоративної штукатурки є різноманіття кольорів і фактур, а також відповідність цієї продукції всім вимогам екологічної та пожежної безпеки, що можна побачити на сайті в розділі СЕРТИФІКАТИ.

Сертифікати та документи на рідкі шпалери

Вигравайте круті подарунки