Ціна

Від 20 грн за м²
Безкоштовна доставка
від 1500 грн
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Трафарети

Фільтр
Показувати: Список /Сітка
Унікальні трафарети для рідких шпалер

Широкий вибір унікальних трафаретів рідких шпалер представлений у каталозі нашого магазину. Цей своєрідний інструмент, що допомагає у мистецтві оформлення поверхонь, ми пропонуємо купити у нас за помірною ціною.

Необхідність трафаретів для рідких шпалер

Оздоблення рідкими шпалерами дозволяє підкреслити неповторність та індивідуальність приміщення. А завдяки різноманітним трафаретами створити дизайнерські шедеври на стінах і стелі буде до снаги навіть новачкам.

За допомогою спеціально розроблених шаблонів стіни в будинку перетворюються на мальовничі картини. Трафарети являють собою зручні для використання шаблони найрізноманітніших візерунків і малюнків. З їх допомогою вирішуються проблеми самостійного нанесення шовкової декоративної штукатурки.

Різновиди трафаретів

Трафарети відрізняються різноманітністю дизайнерських рішень у створенні візерунка, технікою застосування та іншими особливостями. Тому цей декоративний елемент поділяють на такі види:

  • - багаторазові — трафарети, призначені для фактурних малюнків штукатуркою, рідкими шпалерами або пастою;
  • - одноразові — вінілові шаблони малюнків із самоклейки, які можна наклеїти на поверхню.

Залежно від способу нанесення малюнка трафарети поділяють на такі основні види:

  1. Однотонний. Простий трафарет, призначений для застосування з одним видом рідких шпалер і фарби.
  2. Багатокольоровий. Шаблони, що дозволяють створити повноцінну картину завдяки використанню різних відтінків і кольорів. Трафарет являє собою декілька заготовок, а нанесення покриття виконується поетапно. Після нанесення першого шару на стіну накладається новий шаблон, після чого стіна покривається іншим кольором. Таким чином, один колір накриває інший, у результаті виходить різнокольоровий своєрідний орнамент.
  3. Зворотний (антитрафарет). Такий шаблон застосовується для покриття стіни не всередині нього, а за його межами.

Також існують об'ємні трафарети, але їх використовують під шпаклівку. Використовуючи декор для рідких шпалер, роблять акцент у потрібному місці, виділяючи візерунком одну зону і не перевантажуючи іншу область стіни.

У нас можна купити трафарети з унікальними малюнками, різноманітними орнаментами, мультяшними героями та іншими візерунками за демократичною ціною. А як правильно працювати з трафаретом, вибирати орнамент або наносити розмітку, Ви дізнаєтеся у наших фахівців, зателефонувавши за номером телефону, розміщеному на сайті.

 

 

Вигравайте круті подарунки