Сучасний безшовний оздоблювальний матеріал для вишуканого інтер'єру
Versailles - ексклюзивна серія для розкішних інтер'єрів

Шовкова декоративна штукатурка бренду Victoria du Monde — це оздоблювальний матеріал класу люкс, розроблений командою кращих французьких дизайнерів і архітекторів. Продукція цього бренда об’єднує в собі розкішний зовнішній вигляд, неперевершену якість і чудові експлуатаційні властивості.

Фахівці Victoria du Monde спільно з представниками SILK PLASTER GROUPE створили колекцію преміальної шовкової штукатурки VERSAILLES, яка не має аналогів на ринку. Продукція цієї лінійки містить у своєму складі шовкові нитки та декоративні добавки, що дозволяє створити по-справжньому особливий і унікальний інтер’єр преміум-класу.

Silver
Gold
Переваги Victoria DU Monde

Оригінальність

Шовкова штукатурка VERSAILLES надає інтер’єру фешенебельний вид і чудово поєднується з деревом, каменем, а також тканинними і натуральними шпалерами. Продумане освітлення і доповнення інтер’єру декоративними предметами дозволить створити справжній шедевр у стилі бароко.

Суцільне покриття без стиків і швів

Колекція VERSAILLES допоможе створити ефектний інтер’єр у приміщеннях різного призначення, серед яких розважальні заклади, салони краси тощо.

Дизайнерські рішення

Коллекция VERSAILLES поможет создать эффектный интерьер в помещениях различного назначения, в том числе развлекательных заведениях, салонах красоты и т.д.

 • Приємна на дотик фактура
 • Розкішні насичені кольори
 • Вишуканість стилю бароко
 • Декоративні добавки, що імітують золото і срібло
 • Безмежні можливості зі створення дизайну
 • Гарантія якості результату
Фільтрувати
Фільтрувати
 • Колір
Фільтрувати

Рідкі шпалери Versailles

Фільтр
Показувати: Список /Сітка

Підготовка шовкової штукатурки: колекція ВЕРСАЛЬ

 1. Вивчивши інформацію на упаковці та оцінивши робочу площу, розрахуйте кількість суміші, необхідну для покриття всієї стіни від кута до кута (це необхідно зробити, використовуючи один заміс). Тоді колір вийде однорідним, а покриття — рівним.
 2. Розрахуйте необхідну кількість води (як правило, 6 літрів на один пакет сухої суміші) і налийте її у пластикову ємність.
 3. Струсніть пакет з сухою сумішшю, щоб запобігти утворенню грудочок, і висипте в воду, після чого акуратно перемішайте вручну.
 4. Накрийте ємність і залиште суміш для набухання, орієнтуючись на час, вказаний на упаковці (зазвичай для цього потрібно 12 годин).
 5. Якщо Ви змішували декілька пакетів в окремих ємностях, перед нанесенням слід змішати вміст усіх ємностей для отримання однорідного кольору покриття, незалежно від партії виготовлення (тому що між партіями можливі мінімальні відмінності відтінків). Надалі у ході роботи слід додавати новий заміс у залишки раніше приготовленої суміші

Нанесення шовкової штукатурки

Після приготування суміші її необхідно нанести на робочу поверхню, не забуваючи про необхідність покриття всієї стіни сумішшю з одного замісу. Для покриття використовують спеціальну кельму, забезпечуючи незмінний кут нахилу і силу натиснення на інструмент. Також потрібно стежити за тим, щоб шар матеріалу був рівномірним і становив 1,5–2 мм. Через декілька годин за допомогою зволоженої кельми можна вирівняти поверхню, що зробить кінцевий результат ще більш акуратним.

Потім слід висушити поверхню, залишивши її на 1–2 доби. Оптимальна температура для сушки — не менше +15 градусів. Щоб покриття було міцним і надовго зберігало привабливий зовнішній вигляд, можна нанести поверх нього спеціальний лак. Він також дозволить здійснювати вологе прибирання без пошкодження покриття.

Реставрація окремих ділянок

Шовкова штукатурка дозволяє легко виконати ремонт пошкодженої ділянки, не зачіпаючи решти поверхні. За необхідності слід розмочити зіпсовану ділянку і зняти її, після чого нанести нову суміш і розгладити. Саме тому рекомендується зберігати залишки суміші після ремонту, висушивши її та помістивши у поліетиленовий пакет.

Вигравайте круті подарунки