Ціна

Фільтрувати
Фільтрувати
 • Знижка
 • Новинка
 • Колір
 • Матеріал
 • Витрата
 • Фактура
Фільтрувати
Від 20 грн за м²
Безкоштовна доставка
від 1500 грн
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Рідкі шпалери Сілк Пластер

Фільтр
Показувати: Список /Сітка
Рідкі шпалери Сілк Пластер
Рідкі шпалери Сілк Пластер

SILK PLASTER (Латвія) являють собою рідкі шпалери, екологічно чистий продукт, вироблений згідно з останніми світовими стандартами якості.

Що характерно для Сілк Пластер:

 • відповідають абсолютно всім світовим вимогам щодо захисту навколишнього середовища і, що важливо, безпеки для здоров'я людей;
 • витримують легко і без всяких проблем можливі коливання температури, а також абсолютно не вигоряють на сонці, тому надовго зберігають гарний зовнішній вигляд;
 • не вбирають сторонніх запахів і самі по закінченню нанесення не пахнуть, що є їх безперечною перевагою;
 • отримане покриття несе в собі і додаткову функцію, а саме — звуко- і теплоізоляцію в будинку.

Купити рідкі шпалери Сілк Пластер можна за цінами заводу. Лише ми пропонуємо безкоштовну доставку!

Переваги:

 1. Виглядають вишукано і, безумовно, зроблять Вашу квартиру зразком оригінальності та затишку.
 2. Основу рідких шпалер — волокна одного або декількох кольорів — можна легко урізноманітнити додатковими блискітками, різними декоративними добавками, що зробить Ваш інтер'єр неповторним і ефектним навіть без залучення професійних дизайнерів.
 3. Пропонується найширший асортимент кольорів рідких шпалер, від класичних тонів до насичених і стильних модернових з металевим блиском — це дозволяє виконати обробку спалень, віталень, кухонь і навіть офісів РШ SILK PLASTER (шовкова штукатурка).
 4. Простота укладання просто вражає, немає необхідності в ідеальній підготовці поверхні, яку достатньо всього лише проґрунтувати водостійкою ґрунтовкою, а всі тріщини і незначні вибоїни будуть легко приховані.
 5. Хороша теплоізоляція — ще один позитивний момент шпалер, завдяки якому стіни будуть теплими на дотик навіть в холодну пору року.
 6. Можливість легко замінити окрему ділянку покриття.
 7. Рідкі шпалери абсолютно не притягають пил, що є їх великою перевагою, а при покритті їх акриловим лаком для очищення поверхні потрібно лише акуратно протирати її вологою ганчіркою.
 8. Тривалий період експлуатації — не менше 15 років, на відміну від звичайних паперових шпалер, які оновлюють кожні декілька років.
 9. Шпалери добре переносять перепади температур.

Інструкція:

 1. Необхідні матеріали: пластикове відро, шпатель пластмасовий, пак з рідкими шпалерами Silk Plaster (Латвія). Для приготування суміші для нанесення використовують теплу воду. Її наливають у пластикове відро і потім засипають суху суміш, дотримуючись пропорцій, зазначених на упаковці. Для більшості рідких шпалер на один пак потрібно 6 л води, для колекцій «Іст», «Норд» та «Екодекор» необхідно 4,5 л води на один пакет сухої суміші. Слід мати на увазі, що замішувати частину пакета протипоказано.
 2. При використанні блискіток їх додають безпосередньо у воду перед всмоктування сухої суміші. Крім того, суху суміш перед засипанням у воду потрібно перемішати, щоб маса була повітряною і однорідною, без грудочок. Після цього суху суміш висипають у воду і перемішують.
 3. Змішану масу залишають на 12 годин, при цьому її можна помістити в поліетиленовий пакет (у ньому продається наша продукція). Потім перемішайте скрупульозно суміш Сілк Пластер руками, щоб виключити можливість утворення згустків клейового компонента.
 4. Для полегшення нанесення можна додати невелику кількість води (не більше 1 л).
 5. Отриману консистенцію наносять від кута до кута стіни малими частинами, використовуючи для цього пластиковий полутер. Товщина шару повинна складати 1–2 мм і бути однаковою на всі поверхні стіни. Кут між шпателем і стіною повинен складати 10–15°. Далі, користуючись бічним підсвічуванням, після декількох годин з моменту нанесення рідкі шпалери розгладжують полутером, змочуючи його.

При нанесенні необхідно дотримуватися температури повітря мінімум +15 °С.

Щоб шпалери висохли швидше, можна збільшити температуру приміщення або зробити протяг.

Вигравайте круті подарунки