Ціна

Фільтрувати
Фільтрувати
 • Колір
 • Витрата
Фільтрувати
Від 20 грн за м²
Безкоштовна доставка
від 1500 грн
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Рідкі шпалери Ліміл

Фільтр
Показувати: Список /Сітка
Рідкі шпалери Ліміл
Рідкі шпалери Ліміл

Фабрика Ліміл (м. Каховка) — вітчизняний і найперший виробник даного покриття. Тож не дивно, що українському покупцеві мало знайомий цей бренд. Оскільки більшість продукції ПП «Шишкіна» йде в Ізраїль, де дуже високо цінується за якість, екологічність і довговічність.

Лише це покриття можна наносити в підвали, неопалювані приміщення і на поверхні з великою кривизною.

Фабрика має 12-річну бездоганну історію і робить акцент на експорт своєї продукції.

Тепер у Вас є можливість купити рідкі шпалери ТМ Limil за цінами заводу + безкоштовна доставка!

Характеризуються такими якостями:

 • Підготовка без особливих складнощів. Суміш заливають теплою водою, дотримуючись співвідношення, вказаного в інструкції, добре перемішують і на вісім годин залишають.
 • Швидке і безпроблемне висихання. Порівняно зі стандартними, рідкі шпалери протягів абсолютно не бояться. Навпаки, саме провітрювання або додатковий підігрів у приміщенні прискорить процес сушіння.
 • Відсутність швів. Оскільки наноситься матеріал однорідною липучою масою, отже, оброблювана поверхня характеризується відсутністю будь-яких швів і позбавляє проблем стикування візерунка.
 • Шумопоглинання. Цей вид шпалер Ліміл через свою унікальну структуру — волокнисту та еластичну — відноситься до вельми дієвих поглиначів коливань, що ставить даний матеріал у верхні позиції переліку щодо поглинання луни, вкрай небажаної в житловому приміщенні.
 • Теплоізоляція. Технологія утримування безпосередньо між волокнами незначних обсягів повітря робить отриману поверхню на дотик дуже теплою.
 • Морозостійкість. Через свою унікальну структуру зовсім не схильні до руйнівного впливу морозів, що важливо за відсутності опалення в зимовий час.
 • Фінішні якості. Волокниста структура дозволяє приховувати можливі тріщини і нерівності поверхні.
 • Антистатичність. Склад даного виду шпалер Limil відноситься до електростатично нейтрального, відповідно, пил притягувати їм не властиво.
 • Ремонтопридатність. Рідкі шпалери наділені унікальною якістю — вони легко відновлюються у такий спосіб: пошкоджений фрагмент слід розмочити водою і витримати п'ять хвилин для досягнення пластичності. Далі треба всього лише розгладити їх полутером або пластиковою кельмою. При заміні певної частини шпалер слід видалити зіпсовані волокна і замість них нанести чисті. Ділянку забруднення видаляють з використанням канцелярського ножа, провівши ним по контуру (вирізаємо), краї отриманих отворів добре змочують і дають час для їх розмокання. Дана процедура є важливою для виключення стиків, імовірних після сушіння фрагмента.

Результат Вас потішить — текстильна поверхня виходить на дотик приємною і зовсім безшовною.

Можна купити рідкі шпалери Ліміл у Києві, Дніпрі, Харкові, Каховці та по всій Україні. Ціна в усіх точках продажів є однаковою. Нині ми пропонуємо безкоштовну доставку від 2 упаковок.

Підготовка поверхні:

 1. Стіну слід очистити від старих покриттів і клею, щоб виключити надалі пожовтіння або відшаровування.
 2. Видалити наявну побілку.
 3. Відбити штукатурку, що слабо тримається, і знову заштукатурити, з розшивкою тріщин і шпаклівкою.
 4. Метал і дерево пофарбувати ПФ фарбою.
 5. Змішати ґрунт-фарбу з кварцовим піском об'ємом 10 л з білою ПФ фарбою 115 (1 банка — 3 кг) і ґрунтувати у два шари послідовно один за іншим, дотримуючись повного висихання кожного. Допускається застосування гідрофобної пропитки замість фарби ПФ 115, оскільки вона наділена такими самими властивостями, але не має запаху. Як правило, на 2 л гідрофобної пропитки потрібно 10 л ґрунт-фарби. Мета цієї процедури — зафарбувати безпосередньо стіну білим кольором і створити між стіною і РШ водонепроникну плівку.
 6. Рідкі шпалери Limil наносяться після повного висихання даної суміші.

Підготовка матеріалу:

 1. Використовуючи чисту воду обсягом 4–5 л, розмішуємо вміст пакету, іноді потрібен більший обсяг води для інших типів РШ.
 2. Для гарного просочення слід дану суміш залишити щонайменше на добу. Взимку рекомендується навіть на дві доби, при цьому вода повинна бути виключно теплою, особливо це актуально при замішуванні продукту в досить холодному приміщенні. Допускається за необхідності додавання води для остаточного досягнення однорідної і в'язкої маси.
 3. Суміш після водної просочення перемішують вдруге, рівномірно до досягнення однорідної і в'язкої консистенції. Важливо кожен пак замішувати окремо, а вже потім їх можна з'єднати у єдину масу. Отриману суміш слід використати протягом двох днів. Слід мати на увазі, що надмірно водянистий матеріал на стіні зазвичай не тримається і залишає після себе розриви.

Нанесення рідких шпалер Ліміл:

Наносяться виключно вручну, із застосуванням полутера з пластику або оргскла, з дотриманням нанесення шару 1,5–2 мм, цілком, від одного кута до наступного, не зупиняючись на певній вже зробленій частині, стики робити безпосередньо в кутах.

Покриття сохне при t +16 °С. Необхідно забезпечити провітрювання і протяг.

Вигравайте круті подарунки