Ціна

Фільтрувати
Фільтрувати
 • Новинка
 • Колір
 • Матеріал
 • Витрата
Фільтрувати
Від 20 грн за м²
Безкоштовна доставка
від 1000 грн
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Рідкі шпалери Wallpaper

Фільтр
Показувати: Список / Сітка

Рідкі шпалери Wallpaper (Латвія)— сучасний і практичний матеріал, який дозволяє виконати обробку будь-якого приміщення економно і в той самий час стильно і вишукано. Завдяки чудовим характеристикам цьому виду обробки все частіше віддають перевагу, порівнюючи з іншими варіантами на ринку будматеріалів.
Представляємо до Вашої уваги спеціальну колекцію Wallpaper, призначену для великих забудовників, — вона була ретельно розроблена, щоб допомогти Вам заощадити і водночас отримати відмінну якість покриття при мінімальному обсязі підготовчих робіт. Якість цієї продукції у поєднанні з її експлуатаційними властивостями потішать Ваших найвимогливіших клієнтів.

Переваги ТМ Wallpaper

 • Ідеальний варіант для новобудов

Як відомо, нові будинки з часом дають усадку, що може пошкодити внутрішнє оздоблення приміщення. Однак з рідкими шпалерами цього не станеться, оскільки матеріал досить пластичний, до того ж характеризується ремонтопридатністю навіть після тривалого часу.

 • Пожежна безпека

Наша продукція має всі необхідні документи, що підтверджують її безпеку, у тому числі сертифікат про те, що матеріал є негорючим (НГ). Таким чином, його можна безпечно використовуватиу будь-яких приміщеннях.

 • Екологічний матеріал

Рідкі шпалери мають унікальний натуральний склад, який не викликає алергію і абсолютно безпечний для алергіків і дітей. Саме тому його широко застосовують для обробки дитячих кімнат у квартирах, а також у дитячих установах.

 • Легко наносити

Робота з нанесення матеріалів не вимагає спеціального навчання працівників, а з інструментів знадобиться тільки кельма або компресор. З цією роботою впорається навіть новачок у ремонті.

 • Шумоізоляція і збереження тепла

Після нанесення рідкі шпалери утворюють на стіні цільне покриття з натурального матеріалу, структура якого діє як щит для звуків і допомагає зберегти тепло.

Підготовка на нанесення ТМ Wallpaper Eco

 1. Щоб нанести рідкі шпалери, потрібна мінімальна підготовка поверхні, що не потребує багато зусиль і часу. Важливо очистити поверхню від інших матеріалів — старих шпалер, а також різних предметів з дерева та металу (особливо цвяхів і шурупів). Не допускайте наявності на поверхні пилу, оскільки він завадить зчепленню матеріалу та зіпсує кінцевий результат. При використанні світлих відтінків рідких шпалер бажано, щоб робоча поверхня була чисто білою. Якщо стіна має значні нерівності, її необхідно вирівняти штукатуркою і шпаклівкою, після чого ретельно проґрунтувати, витримавши необхідний часовий інтервал.
 2. Перш ніж замішувати і наносити рідкі шпалери, рекомендується розрахувати потрібну кількість матеріалу і зробити заміс, якого вистачить на обробку цілої стіни. Наносити рідкі шпалери потрібно від кута до кута, тоді колір вийде однорідним по всій стіні.
 3. Для замісу слід використовувати чисту воду кімнатної температури. Вивчивши пропорції, зазначені на упаковці Wallpaper,, потрібно підготувати необхідну кількість сухої суміші. Якщо термін виготовлення рідких шпалер, з якими ви на даний момент працюєте, перевищує 2 роки, потрібно використовувати на 20% менше води, ніж вказано в інструкції. Ретельно розмішавши суміш, можна поступово додавати рідину, поки матеріал не набуде необхідної в'язкості.
 4. Перш ніж засипати суху суміш у воду, її потрібно струсити. Це допоможе уникнути формування згустків сухої суміші, які потім буде важко розмішати. Перемішувати суміш потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити її структуру.
 5. Після замочування суміш слід залишити на певний час (відповідно до інструкції, зазвичай близько 12 годин). Далі необхідно змішати всі окремо замішані пакети в одній пластиковій ємності. Саме так можна отримати однорідний колір усієї поверхні. Надалі нові замішані частини Wallpaper, потрібно додавати у загальну ємність, змішувати із залишками і лише потім наносити.
 6. Підготовлену і витриману суміш наносять за допомогою пластмасової кельми. Щоб ще більше покращити результат і максимально вирівняти поверхню, можна розгладити покриття через декілька годин після нанесення за допомогою вологої кельми.
 7. Висихання поверхні не вимагає особливих умов, на відміну від деяких інших матеріалів. Для прискорення цього процесу можна використовувати додаткові джерела тепла. Провітрювання та навіть протяг у приміщенні не лише не зіпсують результат, а й допоможуть поверхні позбавитися зайвої вологи, після чого обробка стін рідкими шпалерами Wallpaper може вважатися завершеною.
Літня акція з 5 призами до 30.06