Ціна

Фільтрувати
Фільтрувати
  • Колір
Фільтрувати
Від 20 грн за м²
Безкоштовна доставка
від 1300 грн
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Рідкі шпалери Jel Alci

Фільтр
Показувати: Список /Сітка

Турецькі Рідкі шпалери Jel Alci

Запланувавши ремонт у своєму помешканні, в офісі або на дачі, необхідно заздалегідь підібрати безпечний, практичний та довговічний засіб для озноблення поверхонь. Сучасним матеріалом, багатофункціональність якого дозволяє якнайкраще виконати це завдання, є рідкі шпалери Jel Alci. Їхні основні властивості, зручність використання та ремонтопридатність зумовлюють невпинний ріст популярності матеріалу серед дизайнерів, технологів та безпосередніх споживачів.

Рідкі шпалери можна наносити не лише на рівні поверхні — стіни і стелі, а й на декоративні елементи найрізноманітніших форм (арки, колони, хвилясті та вигнуті ділянки). При цьому матеріал утворює цілісне покриття, яке надовго зберігає свій привабливий вигляд.

 
 
 

Склад і переваги рідких шпалер Jel Alci

До складу турецьких рідких шпалер входять високоякісні компоненти, які проходять ретельний відбір і тестування ще на етапі виробництва. Це гарантує відмінну якість і безпеку готового продукту, який можна використовувати без жодної шкоди навіть для дітей та осіб, які страждають на алергію.

Рідкі шпалери виготовляють на основі целюлози, що є продуктом деревообробної промисловості. Колір покриття визначають шовкові нитки, які додають до суміші разом з іншими декоративними добавками — блискітками, що надають поверхні мерехтіння, або бавовняними грудочками чи іншими оригінальними доповненнями. Для забезпечення склеювання суміші з робочою поверхнею у сухий матеріал додають карбоксиметилцелюлозу (КМЦ) — клей, який вже давно зарекомендував себе як безпечний і зручний засіб.

Масову популярність рідких шпалер Jel Alci зумовлюють наступні їх властивості, що вигідно вирізняють матеріал з-поміж інших:

  • широкий ціновий діапазон — широкий асортимент дає змогу обрати найкращий варіант на будь-який смак та бюджет, і в будь-якому разі споживач отримує відмінну якість та надійне і сучасне покриття;
  • оригінальність — за бажанням можна створити інтер’єр, єдиний у своєму роді, завдяки можливості поєднання та комбінування кольорів і створення неповторного вигляду приміщення;
  • зручно підготувати поверхню — рідкі шпалери приховують дрібні недоліки поверхні, тому часові і матеріальні витрати на підготовку будуть мінімальними;
  • зручно наносити — маючи лише шпатель, можна нанести весь матеріал самостійно, без допомоги досвідчених майстрів;
  • привабливий зовнішній вигляд — цілісна поверхня без стиків та швів, яка, до того ж, не вигоряє на сонці та не зазнає пошкоджень від перепадів температур, отже, рідкі шпалери прикрашають помешкання протягом багатьох років;
  • безпека для дітей та алергіків — натуральний склад матеріалу запобігає розвитку небажаних реакцій навіть у дуже чутливих осіб;
  • тепло- і звукоізоляційні властивості;
  • ремонтопридатність — можна легко виконати локальний ремонт, відновивши попередній вигляд приміщення.

Підготовка до роботи

Для того, щоб розпочати роботу з турецькимі рідкими шпалерами, необхідно вирахувати і придбати потрібну кількість сухої суміші. Також слід підготувати терку (шпатель) і пластикову ємність для замішування матеріалу.

Слід подбати і про робочу поверхню, на яку буде нанесено матеріал. Рекомендується видалити всі залишки старого покриття, а також металеві елементи, які у подальшому можуть зіпсувати результат через іржаві плями. Після цього, якщо поверхня відносно рівна, можна перейти до ґрунтування. Якщо ж на поверхні відзначаються виражені дефекти (великі тріщини, заглиблення), їх бажано попередньо вирівняти, що дозволить значно зменшити витрати рідких шпалер.

Суміш готують заздалегідь, залишивши час на її розбухання (приблизно 3 години). Замішувати рідкі шпалери Jel Alci можна вручну або спеціальним міксером, але так, щоб не пошкодити структуру матеріалу. Одного замісу має вистачити на цілу стіну (або декілька стін). Залишки від замісу додають у наступний заміс, щоб мінімізувати можливі розбіжності у кольорі.

Як наносити рідкі шпалери

Використовуючи шпатель, рідкі шпалери наносять на стіну і обережно розгладжують, формуючи рівномірний шар товщиною приблизно від 1,5 до 3 мм. Із цим завданням впорається навіть непрофесіонал у ремонті, тому запрошувати спеціаліста для виконання цього завдання не обов’язково.

Працюючи з однією поверхнею (наприклад, стіною), бажано не робити перерв, аж поки вся поверхня не буде врита матеріалом. Причина цього в тому, що краї покриття можуть достатньо швидко підсихати, і після цього буде складніше добитися ідеально рівного шару рідких шпалер на такій ділянці.

Якщо після завершення усієї роботи з рідкими шпалерами залишився невикористаний матеріал, його слід зберегти, попередньо просушивши. Пізніше його можна буде використати для ремонту окремої ділянки, пошкодженої в процесі експлуатації. Так можна відновити зовнішній вигляд поверхні, не зачіпаючи інших ділянок, тобто надати приміщенню вигляду нового, не переробляючи весь ремонт.

Щоб висушити турецьке покриття Jel Alci, дозволяється активно провітрювати приміщення та використовувати нагрівальні прилади. Якість покриття при цьому не постраждає, тим часом поверхня швидше повністю висохне, що дозволить перейти до наступних етапів ремонту.

 

Весняна акція з 5 призами до 30.04