Ціна

Фільтрувати
Фільтрувати
  • Колір
Фільтрувати
Від 20 грн за м²
Безкоштовна доставка
від 1000 грн
Оплата при отриманні
3-4 метри в упаковці
Постійні акції
Відправки кожного дня
по Україні

Рідкі шпалери Canli Siva

Фільтр
Показувати: Список / Сітка

Турецькі Рідкі шпалери Canli Siva

Застосування натуральних матеріалів у побуті вже давно стало не лише модною тенденцією, а й підтвердженням високої екологічної культури та обізнаності господарів. Створити інтер’єр, у якому панують природні матеріали, допоможуть рідкі шпалери CANLI SIVA — новинка на ринку оздоблювальних матеріалів, яка може стати чудовою основою не лише для еко-стилю, але й африканського, кантрі, гранджу і навіть готики. Поєднання тих чи інших кольорів формує неповторний настрій і характер приміщення, а гладенька чи рельєфна фактура надає інтер’єру завершеності та вишуканості.

Безперечною перевагою рідких шпалер є утворення цілісного покриття, якою б великою не була робоча поверхня. Це не лише додає приміщенню естетичності, а й забезпечує збереження привабливого зовнішнього вигляду навіть із часом. До того ж, це значно полегшує роботу з матеріалом, адже не потрібно підбирати малюнок та постійно слідкувати за рівністю швів.

Складові рідких шпалер

Турецькі Рідкі шпалери CANLI SIVA містять лише натуральні матеріали. До складу сухої суміші входить целюлоза, КМЦ та декоративні добавки.

Целюлозу широко застосовують у різних сферах, і цей матеріал відомий своїми гіпоалергненними властивостями, адже складається з деревини.

Карбоксиметилцелюлоза — перевірений часом клеячий засіб, додавання якого усуває необхідність у додатковій купівлі клею.

Зовнішній вигляд покриття залежить від вмісту декоративних добавок — шовкових ниток, блискіток, флоків тощо.

Таким чином, суха суміш містить усі необхідні компоненти, і для роботи з матеріалом потрібна лише вода для розведення.

Характеристики і переваги

Окрім зазначених якостей рідких шпалер CANLI SIVA, вони мають наступні особливості, які вигідно вирізняють цей матеріал з-поміж інших засобів оздоблення приміщень:

  • легко підготувати поверхню — немає потреби у ретельному вирівнюванні робочої поверхні перед нанесенням, адже матеріал здатний приховувати дрібні недоліки, нерівності та тріщини на поверхні;
  • зручно працювати — спеціальні навички на інструменти не потрібні;
  • звуко- і теплоізоляційні властивості — завдяки структурі матеріалу він не утворює відлуння та перешкоджає проходженню звуку і тепла;
  • стійкість до зовнішнього впливу (холоду, тепла, сонячного світла) — рідкі шпалери не вигоряють та не змінюють свого зовнішнього вигляду навіть при перепадах температур;
  • утворюють електростатичну поверхню — не притягують пил;
  • підлягають локальному ремонту — у випадку пошкодження частини покриття можна замінити лише невелику ділянку.
 
 
 

Як виготовляють рідкі шпалери

Виготовлення високоякісних рідких шпалер — це складний і довготривалий процес. До нього залучають спеціалістів різних галузей — не лише для виробництва, а й на етапі розробки. Кожну нову серію матеріалу проектують з урахуванням усіх сучасних трендів у дизайні приміщень. Кольори і фактури ретельно відбирають, додають нові відтінки та декор. Після цього переходять до виробництва рідких шпалер. Висока якість сировини та її контроль — невід’ємна умова виробництва рідких шпалер CANLI SIVA, адже якість і безпека матеріалу є пріоритетом для виробника. Для зручності транспортування, розповсюдження та використанням кінцевим споживачем готову суміш фасують в окремі упаковки.

Як працювати з рідкими шпалерами

Однією з переваг рідких шпалер є можливість виконувати роботи з їх нанесення самостійно, не запрошуючи майстра. Це не лише заощадить кошти на ремонт, а й дозволить втілити всі дизайнерські рішення та ідеї на власний смак.

Для роботи з турецькими рідкими шпалерами не потрібен спеціальний інструмент — підготуйте лише звичайну терку (шпатель) для нанесення і розгладжування матеріалу. Також бажано придбати велику пластикову ємність, адже рекомендують замішувати рідкі шпалери одразу на всю робочу поверхню (наприклад, стіну). Це дозволить уникнути мінімальних розбіжностей у кольорі, які можуть виникати при замішуванні різних партій суміші, а також дасть можливість наносити матеріал без перерв у роботі, тоді краї покриття не підсихатимуть і готова поверхня буде ідеально рівною.

Готуємо поверхню до роботи

Рідкі шпалери можна наносити на поверхні, виготовлені з різних матеріалів. Основна умова — робоча поверхня має бути чистою. Так, необхідно прибрати залишки старої фарби, шпалер чи іншого покриття, а також витягти усі металеві предмети (цвяхи, кнопки тощо), які можуть спричинити появу іржавих плям.

Вирівнювати поверхню не обов’язково. Якщо на поверхні є значні нерівності, бажано усунути їх за допомогою звичайної штукатурки і потім проґрунтувати. Якщо ж поверхня відносно рівна, можна наносити рідкі шпалери одразу після ґрунтування.

Готуємо суміш

Готувати суміш слід заздалегідь, пам’ятаючи про те, що вона має настоятися протягом 3 годин, перш ніж її можна буде наносити. Вирахуйте потрібний обсяг матеріалу та змішайте з відповідною кількістю води. Для цього можна використовувати спеціальний міксер або ж виконати замішування вручну. Останній метод рекомендується застосовувати у випадках, коли бажано зберегти текстуру матеріалу, а міксер може її пошкодити. Можна приготувати суміш увечері, а вранці розпочати роботу.

Як наносити рідкі шпалери Canli Siva

Заздалегідь приготовану суміш наносять на стіну і розгладжують рівномірним шаром за допомогою шпателя. Бажано дотримуватися однієї і тієї самої товщини шару матеріалу на всій робочій поверхні. Щоб нанесення було більш зручним, можна змочувати шпатель у воді. Також, завершивши роботу над усією стіною, можна додатково розгладити поверхню мокрим шпателем, щоб покриття було рівномірним і гладеньким.

У випадку, якщо після завершення роботи залишився невикористаний турецький матеріал, його потрібно зберегти, висушивши та склавши у целофановий пакет. Ці залишки можна буде використати для дрібного ремонту окремих ділянок, якщо у цьому буде необхідність у майбутньому. Щоб замінити невелику ділянку покриття, слід розмочити її, зняти шпателем, а на її місце нанести розмочені залишки і розгладити поверхню шпателем. Після висихання поверхня повністю відновить свій попередній вигляд.

Сушіння рідких шпалер

Оброблювана поверхня Canli Siva повністю висихає за 2 доби. При цьому можна активно провітрювати приміщення, адже це не зашкодить покриттю. Якщо висихання проходить повільно через холодну і вологу погоду, провітрювання може бути недостатньо, і в цьому випадку допоможе обігрівач.

 

Осіння акція з 5 призами до 31.10